Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia neurologiczna dla dzieci

Nasza poradnia neurologiczna dla dzieci w Warszawie jest bardzo dobrą, prywatną poradnią zajmującą się konsultacjami i leczeniem chorób ośrodkowego układu nerwowego i nerwów obwodowych u dzieci. Zatrudnieni są w niej najprawdopodobniej najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego i nerwów obwodowych u dzieci i młodzieży. Pracują oni także w szpitalu. Są to uznani lekarze przez pacjentów ale także przez środowisko medyczne.

W naszej poradni neurologicznej konsultujemy i leczymy takie choroby jak:

Szczegółowa informacja czym zajmuje się lekarz znajduje się na jego profilu poniżej.

Co oferuje nasza poradnia neurologiczna dla dzieci?

Nasza poradnia neurologiczna dla dzieci i młodzieży w Warszawie oferuje:

  • konsultacje dzieci z chorobami układu nerwowego,
  • leczenie chorób ośrodkowego układu nerwowego i nerwów obwodowych u dzieci i młodzieży,
  • badania.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza neurologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza neurologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań. Jest to konieczne aby nasi najprawdopodobniej najlepsi specjaliści mieli porównanie stanu obecnego z wcześniejszym. Daje to pełny obraz sytuacji i ułatwia neurologowi podjęcia diagnozy i zaproponowania dalszego leczenia.

Jak przebiega wizyta u lekarza neurologa dziecięcego?

Lekarz neurolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań, przeprowadza badanie neurologiczne pacjenta i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne neurolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza neurologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz neurolog dziecięcy należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.

W celu umówienia dziecka na wizytę i badania u neurologa dziecięcego w poradni neurologicznej dla dzieci w Warszawie skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pod numerem telefonu:+48222902337

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny