Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego narządu płciowego. Każda z kobiet powinna chętnie pogłębiać swoją wiedzę na temat profilaktyki i leczenia różnych dolegliwości.

Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie zajmuje się:

  • konsultacjami i leczeniem w zakresie:
    • ginekologii
    • ginekologii onkologicznej (rak szyjki macicy, rak jajnika, nowotwór trzonu rodnego)
    • badania cytologiczne
    • USG transvaginalne.

Specjaliści pracujący w Poradni Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna posiadają ogromną wiedzę z zakresu epidemiologii nowotworów narządów płciowych kobiet, ich podstaw molekularnych i komórkowych oraz ich patologii. W znakomitym stopniu opanowali również zasady klinicznego postępowania onkologicznego, chirurgii onkologicznej oraz podstawy leczenia radioterapią, leczenia systemowego i zasad postępowania wspomagającego.

W celu umówienia się na konsultację z ginekologiem skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny