Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu

Immunoterapia

Co to jest immunoterapia nowotworów?

Immunoterapia nowotworów to całkiem nowa metoda leczenia tego typu choroby, stosowana na świecie od kilku lat a w Polsce od niedawna. Innowacyjność tej metody polega na tym, że podawane leki mają na celu wzmocnienie układu immunologicznego (odpornościowego) w celu wytwarzania przez ten układ przeciwciał, które będą niszczyć komórki nowotworowe. Immunoterapia powoduje, że organizm staje się silniejszy i mniej podatny na rozwój nowotworu.
Liczne badania na świecie potwierdzają skuteczność tej metody a lekarze onkolodzy mówią wprost, że nowotwór może przestać być chorobą śmiertelną a stać się chorobą przewlekłą.

Co zrobić aby skorzystać z immunoterapii prywatnie w Onkolmed Lecznica Onkologiczna?

Onkolmed Lecznica Onkologiczna oferuje dla swoich Pacjentów leczenie jakim jest immunoterapia nowotworów. Leczenie to jest wykonywane prywatnie.
Aby skorzystać z immunoterapii w Onkolmed Lecznica Onkologiczna, trzeba umówić się na konsultację u lekarza specjalisty onkologa w celu uzyskania zlecenia na podanie leku. Następnie należy się umówić na podanie leku.

Czy leczenie onkologiczne jest drogie i jak można je sfinansować?

Całkowita kwota leczenia onkologicznego jakim jest immunoterapia jest zależna od ceny podawanego leku i jego dawki. Zawsze, gdy Pacjent decyduje się na leczenie prywatnie dokonywana jest wycena na podstawie zlecenia od lekarza specjalisty.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i pacjentów nie stać na leczenie prywatnie, dlatego współpracujemy z fundacjami. Gdy pacjent szuka pomocy w fundacji, z którą jeszcze nie współpracujemy wystarczy podać nam jej nazwę a my nawiążemy z nią współpracę.

W celu umówienia się na konsultację u chemioterapeuty, onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny