Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Punkt pobrań

Punkt poborań krwi oferuje Państwu szeroki zakres badań analitycznych. Materiał jest pobierany na zlecenie lekarzy naszej Przychodni działających w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) lub odpłatnie, zgodnie z życzeniem zgłaszającego się pacjenta.

W jakich godzinach czynny jest punkt pobrań?

Godziny pracy punktu pobrań:
PONIEDZIAŁEK: 8:00 - 10:30
WTOREK: 8.00 - 10:30
ŚRODA: 8.00 - 10:30
CZWARTEK: 8:00 - 10:30
PIĄTEK: 8:00 - 10:30

Jak mogę zapisać się na badanie?

Szanowni Pacjenci w związku z pandemią Covid-19 prosimy o wcześniejsze umówienie się na pobranie w naszej recepcji pod nr telefonu: +48222902337

Jak mogę odebrać wyniki badań?

Odbiór wyników badań:
Wyniki badań zleconych przez lekarzy POZ przekazywane są do lekarza zlecającego badania i udostępniane pacjentowi podczas kolejnej wizyty.
Wyniki badań odpłatnych są do odbioru następnego dnia od godz. 11.00 w Recepcji.

W celu umówienia się na badanie krwi skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny