Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu

Witamy na stronie
ONKOLMED

Jesteśmy prywatnym centrum medycznym onkologicznym mieszczącym się w Warszawie na Ursynowie. 
Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem stanów przednowotworowych, nowotworów a także powikłań po leczeniu.

Widok na recepcję i poczekalnię

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prywatną lecznicą onkologiczną, mieszczącą się w Warszawie na Ursynowie. Zajmujemy się leczeniem wszystkich rodzajów nowotworów u dzieci i dorosłych. Konsultacje specjalistyczne prowadzą u nas najlepsi specjaliści z dużym doświadczeniem, na co dzień pracujący również w szpitalu.

Oferujemy naszym Pacjentom dostęp do nowoczesnego leczenia w zakresie:

  • chemioterapii,
  • radioterapii,
  • immunoterapii,
  • oraz badań klinicznych.

Ryzyko niektórych nowotworów zależne jest od czynników genetycznych, dlatego w naszej placówce działa onkologiczna poradnia genetyczna, która ma na celu wykrycie lub wykluczenie dziedzicznej predyspozycji do wystąpienia nowotworów a także objęcie kontrolą onkologiczną pacjentów i ich rodzin, u których występuje zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów. 

W naszej lecznicy znajduje się także Poradnia Leczenia Bólu, w której lekarz stosuje odpowiednie leczenie , by ulżyć w bólu a jednocześnie poprawić komfort życia Pacjenta.

O powodzeniu leczenia w ogromnej mierze decyduje stan psychiczny, dlatego oferujemy pomoc psychoonkologiczną dla chorych i ich bliskich, opartą na Metodzie Simontona oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Metody te pozwalają uzyskać lepsze efekty w leczeniu.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać także z porad dietetyka, ponieważ dieta jest integralną częścią leczenia onkologicznego, nie tylko poprawia jakość życia osoby chorej ale wspomaga leczenie.

Promujemy zdrowy styl życia i bardzo stawiamy na profilaktykę. Doskonale wiemy, że tylko poprzez regularne badania diagnostyczne jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie wychwycić chorobę i skutecznie z nią powalczyć, dlatego wykonujemy liczne badania analityczne i obrazowe.

W naszej przychodni mieści się również Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, w której Pacjenci w ramach NFZ mogą bezpłatnie korzystać z opieki Lekarzy Rodzinnych.

Nasze indywidualne i ciepłe podejście do wszystkich osób, które nas odwiedzają sprawia, że opada ogromny stres związany z konsultacją u specjalisty. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu każdego z pracowników zyskujemy zaufanie Pacjentów i ich rodzin z całej Polski oraz z zagranicy.  Zapraszamy.

Nasze atuty

Dlaczego my?

W jednym miejscu zrzeszamy wielu lekarzy-specjalistów, których renoma obiegła cały kraj i szerzy się dalej. W połączeniu ze sprawnie pracującym działem rejestracji, w którym można uzyskać wszystkie niezbędne informacje i zapisać się na wizytę do najbardziej odpowiedniego lekarza, tworzy się synergia, dzięki której możemy zatroszczyć się o Państwa zdrowie w najlepszy możliwy sposób!

Indywidualne podejście

Każdy lekarz poświęca Pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile tego wymaga konkretny przypadek. Podchodzimy ze zrozumieniem do problemów zdrowotnych każdego Pacjenta, bo rodzaje chorób są stałe, ale każdy Pacjent jest wyjątkowy.

Szeroki zakres usług

Oferujemy Pacjentom bardzo szeroki zakres usług u różnych lekarzy-specjalistów. Takie podejście pomaga nam sięgać opinii lekarskich z różnych dziedzin medycyny, łatwiej rozwiązywać skomplikowane przypadki medyczne i przede wszystkim kierować Państwa do najbardziej odpowiednich specjalistów. 

Doświadczony zespół

Nasza kadra lekarska to renomowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz najbardziej obiecujące młode lekarskie talenty, którzy się uczą od najlepszych. Takie połączenie sprawia, że Pacjent może korzystać jednocześnie z ogromnej wiedzy, wynikającej z doświadczenia, oraz z nowoczesnych metod leczenia opartych na najnowszych badaniach.

Nowoczesny sprzęt

Nowoczesny i dobrze serwisowany sprzęt medyczny jest niezwykle ważny dla każdego lekarza-specjalisty. Właśnie dlatego z należytą starannością dbamy o to, żeby każdy nasz lekarz miał oparcie w najlepszych sprzętach medycznych.

Opinie

Zdanie pacjentów
jest dla nas 
najważniejsze

Bardzo się cieszę, że trafiłam z mamą akurat tutaj. Leczenie onkologiczne zawsze wiąże się z ogromnym stresem i nigdy nie jest to przyjemne, tutaj jednak jest świadomość, że jest się w dobrych rękach.

Anna Wyrzykowska

Bardzo dobre miejsce, fachowe podejście do pacjenta. Kadra wykwalifikowana, służąca pomocą. Profilaktyka i diagnostyka, z których korzystałem na jak najwyższym poziomie.

Przemysław Kisielewski

Z czystym sumieniem mogę polecić, mam tu wybranego lekarza 1-kontaktu. W rejestracji bardzo miłe panie :)

Karol Wojtysiak

Miłe Panie na recepcji, leczę się tutaj endokrynologicznie i jestem naprawdę zadowolona. Pani doktor zawsze cierpliwa i pomocna.

Anna Budziszewska

Galeria zdjęć

W obiektywie

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny