Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu

Dla pacjenta

W tej części umieściliśmy kilka ważnych informacji dla Państwa. Znaleźć tu można: cennik badań labolatoryjnych, cennik konsultacji specjalistycznych, przepisy prawa określające prawa pacjenta, druki do pobrania.

W zakładce Cennik badań labolatoryjnychznajdą państwo ceny wszystkich badań wykonywanych z krwi i moczu natomiast w zakładce cennik konsultacji specjalistycznych znajdą państwo ceny konsultacji u lekarzy specjalistów i ceny badań obrazowych wykonywanych w naszej przychodni.

W zakładceDruki do poprania znajdziecie Państwo druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu i pielęgniarki, wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej wraz zasadami jej udostępniania.

W zakładce Prawa pacjentaopisaliśmy jakie przysługują prawa pacjentom w przychodni, szpitalu czy w innej sytuacji kiedy pacjent korzysta z opieki medycznej.

W celu umówienia się na konsultację u lekarza specjalisty w mieście Warszawa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny