Opcje ustawień WCAG Ikona do zmiany kontrastu

Poradnie onkologiczne dla dzieci

Onkolmed Lecznica Onkologiczna oferuje usługi specjalistyczne komercyjne dla dzieci i młodzieży świadczone przez uznanych specjalistów.

W ramach ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych dla dzieci udzielane są kompleksowe porady lekarskie, zabiegowo-diagnostyczne oraz wykonywane badania diagnostyczne z zakresu danej poradni specjalistycznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prywatnych konsultacji ze specjalistami - bez konieczności posiadania skierowania. Oferujemy krótki czas oczekiwania na konsultację w naszej klinice onkologicznej Onkolmed w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradniami dla dzieci. Szczegółowe opisy dostępne są w poszczególnych zakładkach danej poradni.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms