Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia chorób wewnętrznych

Choroby wewnętrzne to najszersza gałąź medycyny zwana inaczej interną. Głównym zadaniem lekarza chorób wewnętrznych jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu, zbadanie pacjenta oraz zlecenie dodatkowych badań, na których podstawie lekarz stawia diagnozę.

Specjalista chorób wewnętrznych zajmuje się także opieką nad pacjentami z chorobami przewlekłymi. W naszej poradni chorób wewnętrznych lekarz zajmuje się jedną z bardzo groźnych i podstępnych chorób przenoszonych przez kleszcze chorób - boreliozą.

W przypadku kontaktu z kleszczem ważne jest szybkie, właściwe zdiagnozowanie boreliozy i podjęcie odpowiedniego leczenia. Borelioza, która nie została zdiagnozowana w pierwszej fazie, może przejść w formę choroby przewlekłej i skutkować nawet po kilku latach od zakażenia wieloma powikłaniami.

Tylko lekarz chorób zakaźnych mający wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu boreliozy może pomóc w postawieniu właściwego rozpoznania oraz wdrożyć optymalne leczenie.

W poradni chorób wewnętrznych leczeniem boreliozy zajmuje się lekarz chorób zakaźnych dr n. med. Mohammed Musabbir Mian.

Co oferuje poradnia chorób wewnętrznych?

Poradnia chorób wewnętrznych swoim pacjentom oferuje:

  • konsultacje osób dorosłych z chorobami przewlekłymi,
  • leczenie chorób wewnętrznych u osób dorosłych,
  • badania.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza w poradni chorób wewnętrznych?

Wizyta u lekarza w poradni chorób wewnętrznych nie wymaga szczególnego przygotowania.
Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań.

Jak przebiega wizyta u lekarza w poradni chorób wewnętrznych?

Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne lekarz może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę u lekarza w poradni chorób wewnętrznych?

Aby umówić się na wizytę u lekarza w poradni chorób wewnętrznych należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.

W celu umówienia się na konsultację w poradni chorób wewnętrznych skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny