Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu

Deklaracja dostępności

Onkolmed Lecznica Onkologiczna s.c. zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Onkolmed.
Nazwa podmiotu publicznego: Onkolmed Lecznica Onkologiczna.

Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej http://onkolmed.pl.
Strona internetowa została opublikowana w dniu 31 marca 2023.
Strona internetowa jest zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.
Deklarację sporządzono w dniu 1 kwietnia 2023.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to do Krzysztof Kulesza mailowo: krzysztofkulesza@onkolmed.pl.
W zgłoszeniu podaj swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail). Określ dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść. Opisz na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.
Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.
Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.
Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.
Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich

Dostępność architektoniczna

Do budynku prowadzi wejście od strony ulicy Rosoła. Do wejścia prowadzą schody. Przy schodach znajduje się platforma dla wózków inwalidzkich. Obsługa platformy wymaga wezwania pracownika, do czego służy zamontowany na poręczy przycisk. Drzwi do budynku są otwierane automatycznie.
Po wejściu do budynku znajduje się wiatrołap o powierzchni pozwalającej na manewrowanie wózkiem i drzwi automatycznie otwierane pozwalające przejść do recepcji, poczekalni i gabinetów lekarskich.
Poczekalnia i rejestracja są pomalowane w przyjaznych i kontrastowych względem siebie kolorach. Na drzwiach do gabinetów lekarskich zostały umieszczone duże, wypukłe numery gabinetów w kontrastowym kolorze a przy klamkach znajdują się tabliczki z opisami gabinetów wypukłymi literami w kontrastowym kolorze. Na tabliczkach znajdują się też opisy w języku Brail’a.
Rejestracja znajduje się po prawej stronie. Posiada obniżone blaty przy stanowiskach umożliwiające obsługę osób na wózkach inwalidzkich. Przy stanowiskach stoją krzesła na których pacjent może usiąść podczas dokonywania czynności przy rejestracji. Rejestracja jest wyposażona w pętlę indukcyjną przenośną co pozwala na obsługę pacjenta mającego problem ze słuchem przy dowolnym stanowisku.
Po stronie prawej między rejestracją a gabinetem numer 6 znajdują się toalety. Toaleta damska jest dostosowana dla osób poruszających się na wózkach i osób starszych. Przestrzeń pozwala na swobodne manewrowanie wózkiem inwalidzkim. Po stronie prawej od wejścia znajduje się umywalka. Przy umywalce po obu stronach znajdują się pochwyty a bezpośrednio nad umywalką jest lustro. Bateria umywalkowa działa na podczerwień i nie wymaga manualnego odkręcania wody. Po stronie prawej został zamocowany dozownik mydła na fotokomórkę a po stronie lewej automatycznie włączająca się suszarka do rąk. Na wprost od wejścia, po stronie prawej znajduje się muszla ustępowa z jednym pochwytem stałym i drugim ruchomym. Pozwala to na boczne przesiadanie się na muszlę ustępową z wózka inwalidzkiego. Toaleta wyposażona jest w przycisk alarmowy.
W gabinetach lekarza POZ i gabinecie zabiegowym przy umywalkach zamontowane są pochwyty, automatyczny dozownik mydła i bateria na podczerwień. W tych pomieszczeniach znajdują się kozetki z regulowana wysokością leża i konta pochylenia w sposób automatyczny. Dla lekarzy jest biurko pozwalające podjechać pod nie wózkiem inwalidzkim i krzesło z regulowana wysokością siedziska i podłokietników a także konta nachylenia oparcia. W razie potrzeby dysponujemy pętlą indukcyjną, z której można skorzystać w gabinecie.
Do budynku można wejść z psem przewodnikiem i asystentem.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny