Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Nowotworów Układu Pokarmowego

Głównymi częściami układu pokarmowego są: jama ustna, gardło, przełyk, żołądek, jelito cienkie i jelito grube, a także gruczoły trawienne - ślinianki, wątroba i trzustka.

Które nowotwory leczymy w naszej Poradni Nowotworów Układu Pokarmowego?

W naszej Poradni Nowotworów Układu Pokarmowego leczymy nowotwory takie jak:

Czy w Poradni Nowotworów Układu Pokarmowego leczymy przerzuty?

W Poradni Nowotworów Układu Pokarmowego w Onkolmed Lecznica Onkologicznapracują lekarze zajmujący się leczeniem przerzutów. Wśród nich są specjaliści chirurdzy i chemioterapeuci.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Nowotworów Układu Pokarmowego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny