Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Nowotworów Głowy i Szyi

Nowotwory głowy i szyi zajmują szóste miejsce wśród najczęstszych nowotworów złośliwych na świecie. Dotyczą górnej części układu pokarmowego i oddechowego, czyli jamy ustnej i nosowej, gardła, krtani, zatok nosowych i ślinianek.

Objawy zmian nowotworowych mogą nie być oczywiste. To czasem drapanie w gardle, zawadzanie przy połykaniu czy chrypka.
Coraz młodsi ludzie zagrożeni są nowotworami głowy i szyi. Powody to palenie papierosów czy alkohol. Nie należy bagatelizować objawów charakterystycznych dla infekcji. Jeżeli po trzech tygodniach wciąż mamy objawy, powinniśmy udać się do specjalisty.
W Poradni Nowotworów Głowy i Szyi w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie prowadzimy konsultacje w zakresie diagnostyki i leczenia wszystkich rodzajów nowotworów głowy i szyi.
Konsultacji w tym zakresie udzielają znani profesorowie.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Nowotworów Głowy i Szyi skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Lek. med.Jacek Lenartowicz
Lek. med.

Jacek Lenartowicz

Chirurgia ogólna / Chirurgia szczękowo-twarzowa
Prof. dr hab. n. med.Andrzej Kawecki
Prof. dr hab. n. med.

Andrzej Kawecki

Radioterapia / Chemioterapia nowotworów / Onkologia kliniczna

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny