Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Neurologiczna

W naszej Poradni Neurologicznej udzielane są kompleksowe konsultacje w zakresie schorzeń centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych a także chorób kręgosłupa. Zatrudnieni są w niej bardzo dobrzy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych a także chorób kręgosłupa.

Opis

Neurolog to specjalista z zakresu neurologii - dziedziny medycyny, która zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Ośrodkowy układ nerwowy (OUN) to nic innego jak mózg i rdzeń kręgowy, neurolog jest więc pomocny w badaniu przyczyn oraz leczeniu bólów głowy oraz nieprawidłowości, których źródło tkwi w mózgu (np. zaburzenia widzenia, mowy, problemy z równowagą, koordynacją). Dlatego też neurologia wiąże się z psychiatrią, a niektóre choroby są domeną obu tych dziedzin. Niekiedy neurolog może pomóc także w diagnozie bólów kręgosłupa z uwagi na fakt, że ich przyczyną jest ucisk na nerwy.

Neurolog zajmuje się też schorzeniami obwodowego układu nerwowego, czyli połączeniami między OUN a poszczególnymi narządami i mięśniami.

Co oferuje Poradnia Neurologiczna?

  • E-konsultacje osób dorosłych z chorobami układu nerwowego,
  • E-leczenie chorób centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych u osób dorosłych,
  • E-badania.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza neurologa?

Wizyta u lekarza neurologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań.

Jak przebiega wizyta u lekarza neurologa?

Lekarz neurolog przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne neurolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Lekarze specjaliści

Jak umówić się na wizytę u lekarza neurologa?

Aby dziecko przyjął lekarz neurolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Neurologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny