Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Proktologii

Poradnia Proktologii w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowieobejmuje swoją opiekąchorych z problemami jelita grubego i odbytnicy oraz z podejrzeniem chorób nowotworowych końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

Proktologia to dziedzina chirurgii zajmująca się chorobami jelita grubego i odbytnicy. Są to choroby zapalne i nowotworowe. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, mają charakter nawracający. Ropne wycieki z odbytnicy, zmiany ropne sączące w okolicy odbytu, ropnie płytkie i głębokie, bóle odbytnicy, a także nietrzymanie stolca i gazów związane z wiekiem, po urazach oraz po porodach a także krwawienia. Jedną z wielu metod diagnostyki jest USG przez odbytnicze.

Co oferuje Poradnia Proktologii?

W Poradni Proktologii Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa prowadzimy konsultacje i leczenie chirurgiczne w zakresie:

  • nowotworów i chorób jelita grubego (uchyłkowość, wypadanie odbytnicy, stany zapalne)
  • nowotworów przewodu pokarmowego (żołądka, trzustki, wątroby, dróg żółciowych)
  • nowotworów odbytnicy
  • proktologii - choroby odbytu (choroba hemoroidalna przetoki)
  • wykonujemy rektoskopie

Jak przygotować się na wizytę u proktologa?

Wizyta u proktologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań.

Jak przebiega wizyta u proktologa?

Lekarz proktolog przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne proktolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę do proktologa?

Aby przyjął nas proktolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy funkcjonowaniu organizmu.

W celu umówienia się na konsultację u proktologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny