Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej

Endokrynologia to dziedzina medycyny zajmująca się zagadnieniami związanymi z ludzkim układem hormonalnym oraz badaniem nad ludzkimi gruczołami odpowiedzialnymi za produkcję hormonów. Do lekarza-specjalisty w tej właśnie dziedzinie będziemy musieli zwracać się w przypadku bardzo wielu różnych dolegliwości które mogą dotknąć każdego z nas – chociażby chora tarczyca czy też niedoczynność przysadki mózgowej.

Teraz najlepsza Poradnia Endokrynologiczna jest dostępna w Warszawie na Ursynowie.
Poradnia Endokrynologii poza konsultacjami prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu endokrynnego ze szczególnym uwzględnieniem endokrynologii onkologicznej.

Specjalizacje naszej Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej:

  • rak tarczycy,
  • guz nadnerczy,
  • guz przysadki,
  • guzy neuroendokrynne,
  • łagodne choroby tarczycy,
  • ginekomastia,
  • choroby metaboliczne,
  • choroby tarczycy u kobiet w ciąży,
  • zaburzenia hormonalne.

W naszej Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania.
Konsultacji z zakresu endokrynologii udzielają bardzo doświadczeni i znani na naszym rynku endokrynolodzy.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny