Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia urologii dziecięcej

Nasza poradnia urologiczna dla dzieci w Warszawie zajmuje się dziećmi i młodzieżą z chorobami układu moczowo-płciowego. Lekarz urolog dziecięcy w niej pracujący przeprowadza u dzieci i młodzieży diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych (prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne), w tym nowotworów

Co oferuje Poradnia Urologii Dziecięcej?

W naszej Poradni Urologii Dziecięcej prowadzone są:

  • konsultacje urologiczne;
  • diagnostyka i leczenie chorób układu moczowo-płciowego;
  • diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego;
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci i młodzieży przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów. 

Jak przygotować się na wizytę u lekarza urologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza urologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań w tym USG (jeśli było robione wcześniej).

Jak przebiega wizyta u lekarza urologa dziecięcego?

Lekarz urolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne urolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza urologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz urolog dziecięcy należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!
Uwaga!
Na wizycie może być wykonywane USG układu moczowo – płciowego, kóre jest dodatkowo płatne.

W celu umówienia się na konsultację u urologa dziecięcego w Poradni urologicznej dla dzieci w Warszawie skontaktuj się z naszą placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Lekarze specjaliści

Lek. med.Jan Karol Wolski
Lek. med.

Jan Karol Wolski

Chirurgia dziecięca / Urologia stopnia II / Urologia dziecięca

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny