Neurolog dziecięcy w Warszawie na Ursynowie

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

Nasza poradnia neurologiczna dla dzieci w Warszawie jest bardzo dobrą, prywatną poradnią zajmującą się konsultacjami i leczeniem chorób ośrodkowego układu nerwowego  i nerwów obwodowych u dzieci. Zatrudnieni są w niej bardzo dobrzy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego  i nerwów obwodowych u dzieci.

Co oferuje nasza poradnia neurologiczna dla dzieci?

  • konsultacje dzieci z chorobami układu nerwowego,
  • leczenie chorób ośrodkowego układu nerwowego  i nerwów obwodowych u dzieci,
  • badania.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza neurologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza neurologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań .

Jak przebiega wizyta u lekarza neurologa dziecięcego?

Lekarz neurolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne neurolog dzicięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza neurologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz neurolog dziecięcy należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.

W celu umówienia dziecka na wizytę i badania u neurologa dziecięcego w poradni neurologicznej dla dzieci w Warszawie skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pod numerem telefonu:+48222902337

dr n. med. Tomasz Kmieć

Specjalizacja lekarza: 
Neurologia
Neurologia dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.