Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
ABC Zdrowia
Lut272018

27 Lut 2018

Dlaczego warto zapisać się do POZ w Onkolmed?

Przychodnia Onkolmed Lecznica Onkologiczna w swojej ofercie posiada dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Aby móc go zrealizować prowadzone są w naszej przychodni:

Wiele z pacjentów zada sobie pytanie dlaczego zapisać się do naszego POZ? Poniżej przedstawiamy powody dla których warto dołączyć do Onkolmed Lecznica Onkologiczna.

Dostępność

  • zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00,
  • punkt pobrań materiału biologicznego do badań diagnostycznych czynny od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godzinach 8.00-10.30,
  • w naszej przychodni oferujemy krótki czas oczekiwania na wizytę lekarską co pozwala dostać się na wizytę w czasie kiedy tego naprawdę pacjent potrzebuje.

Wysoka jakość obsługi

  • nasi lekarze rodzinni i pielęgniarki posiadają bardzo duże doświadczenie, regularnie uczestniczą w szkoleniach i kongresach medycznych,
  • na recepcji pracują panie, które w sposób profesjonalny doradzą i obsłużą pacjenta.

Miła atmosfera

  • dzięki miłemu i życzliwemu nastawieniu personelu do osób przychodzących do Onkolmed pacjenci z chęcią wracają do naszej przychodni i korzystają z naszych usług.

Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego i pielęgniarkę należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie ją Państwo w rejestracji przychodni lub otworzycie korzystając z linku zamieszczonego poniżej. Z chwilą podpisania deklaracji macie Państwo prawo do korzystania z wszelkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z NFZ.

POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU LEKARZA >>
POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU PIELĘGNIARKI >>

W celu umówienia się na konsultację u lekarza rodzinnego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny