Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
ABC Zdrowia
Sie292018

29 Sie 2018

Czy komputer może mieć wpływ na płodność?

Czy istnieje związek między używaniem komputerów i podobnych urządzeń, a sprawnością seksualną?

Na pytanie odpowiada lek. med. Jan Karol Wolski

Jaki jest wpływ komputerów na potencję. Laptop jako zabójca plemników i jajników?

Nasz ukochany laptop to w istocie bezwzględny morderca potencji i plemników. Nie tylko on: wrogami męskości są bardzo obcisłe spodnie i podgrzewane siedzenia w samochodzie.
Zauważono, że występuje korelacja pomiędzy nadużywaniem różnych urządzeń technicznych, w tym sprzętu komputerowego oraz sprawnością seksualną i możliwością prokreacji czy płodnością osobniczą.
Na pewno ta wymuszona pozycja, a więc siedzenie ze ściśniętymi nogami wiele godzin zaburza nasze krążenie krwi. Pozycja taka skłania też do tego aby dużo jeść i dużo pić, a więc powoduje zły system odżywiania się. W takiej pozycja nie opróżniamy regularnie pęcherza, bo coś ciekawego dzieje się w komputerze. Te wszystkie elementy na pewno uszkadzają nas w całości, naszą biologię, w tym naszą sprawność seksualną i naszą płodność. Płodność osobnicza jest bardzo czułą cechą dla danego mężczyzny i wszystkie niekorzystne elementy, które tę naszą ogólną biologię uszkadzają, odbijają się na płodności.
Komputer to źródła pola elektromagnetycznego!
Trzeba pamiętać, że każdy komputer to źródło ciepła oraz pewnego pola elektromagnetycznego.Jest ono większe jeżeli ten komputer trzymamy na kolanach np. laptopa. Udowodniono, że uszkadza to jądro, uszkadza spermatogenezę, uszkadza naszą płodność osobniczą, a więc nasze możliwości prokreacyjne ale także uszkadza naszą sprawność seksualną ponieważ uszkadza naczynia krwionośne powodując gorszą erekcję - mówi dr Jan Karol Wolski.

źródło: portalzdrowiaseksualnego.pl/

lek. med. Jan Karol Wolski – specjalista androlog, urolog konsultuje prywatne w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa.

W celu umówienia się na konsultację u urologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny