prof. dr n. med. Grzegorz Mieczysław Panek

W dniu 8.07.2022r. punkt pobrań i gabinet zabiegowy są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w przyszłym tygodniu.
Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

Grzegorz Panek - ZnanyLekarz.pl

Wykształcenie:

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1983 roku. 
W 1988 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych

Specjalizacje:

  • położnictwo i ginekologia,
  • ginekologia onkologiczna.

Zakres działalności:

  • konsultacje i leczenie w zakresie ginekologii,
  • konsultacje i leczenie w zakresie ginekologii onkologicznej (rak szyjki macicy, rak jajnika, nowotwór trzonu rodnego),
  • badania cytologiczne,
  • USG transvaginalne.

 

W celu umówienia się na konsultację u Prof. dr n. med. Grzegorza Panka skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.