Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Leczenia Bólu

Ból przewlekły jest jednym z najczęstszych i najbardziej uciążliwych objawów towarzyszących chorobie nowotworowej.
Wiele tysięcy polskich pacjentów z przewlekłym bólem jest nieleczonych lub źle leczonych i niepotrzebnie cierpi. Większość z nich może być skutecznie leczonych w naszej PORADNI LECZENIA BÓLU w Onkolmed - Lecznica Onkologiczna na Ursynowie.

Jakie są specjalizacje naszej Poradni Leczenia Bólu?

Specjalizacje naszej Poradni Leczenia Bólu:

  • ostre i przewlekłe stany bólowe wskutek leczenia chorób onkologicznych,
  • ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, głowy, stawów,
  • pooperacyjne zespoły bólowe,
  • neuropatie.

W Poradni Leczenia Bólu w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pracuje lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalista z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, lek. med. Beata Stypuła-Ciuba. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Leczenia Bólu skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Lekarze specjaliści

Lek. med.Beata Stypuła-Ciuba
Lek. med.

Beata Stypuła-Ciuba

Anestezjologia / Intensywna terapia / Medycyna paliatywna

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny