Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
ABC Zdrowia
Cze132023

13 Cze 2023

Dlaczego warto wykonać badanie USG w Onkolmed w Warszawie?

Co to jest USG?

USG to bezinwazyjne badanie pozwalające na ocenę stanu organów wewnętrznych z dokładnością nawet do 0,1 mm. Dzięki niemu można w łatwy sposób ocenić położenie, wielkość oraz strukturę poszczególnych narządów. Badanie pokazuje także wszelkie zmiany powstałe w ciele pacjenta, takie jak różnego rodzaju guzy, torbiele, włókniaki, czy zmiany nowotworowe.
Ultrasonografia wykorzystywana jest w celu diagnozowania i rozpoznawania schorzeń, oraz monitorowania i oceny skuteczności leczenia. Dzięki dużej dokładności jest również jednym z podstawowych badań profilaktycznych, pozwalającym na wczesne wykrycie niepokojących zmian. Z kolei w przypadku kobiet w ciąży, USG jest głównym badaniem kontrolnym wykonywanym w celu oceny prawidłowego rozwoju płodu.

Dlaczego warto wykonać badanie USG w Onkolmed w Warszawie?

Badanie USG w Onkolmed w Warszawie przeprowadzane jest przez doświadczonych specjalistów na wysokiej klasy sprzęcie cenionych marek na świecie. Pozwala to uzyskać bardzo dobrą jakość obrazu, dzięki czemu lekarz specjalista lepiej widzi potencjalne zmiany w naszym organizmie. Dzięki temu diagnoza jest trafniejsza a opis badania dokładniejszy.
Ultrasonografia nie jest wykonywane przez jednego lekarza. Wśród lekarzy specjalistów pracujących w naszej przychodni, wykonujących to badanie, obok radiologa mamy, ginekologa, urologa, onkologa. Wykonują oni badanie w obszarze swojej specjalizacji.
Pacjenci zapisani u nas do POZ mogą, na zlecenie lekarza pierwszego kontaktu, wykonać USG nieodpłatnie (na NFZ). Nie wpływa to na jakość świadczonej usługi, a co za tym idzie na wynik badania.
Poprzez to, że Onkolmed to niewielka prywatna przychodnia, pacjenci przyjmowani są z życzliwością i miłym nastawieniem. Ponad to czują się zaopiekowani a usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, zgodnie ze wszystkimi normami medycznymi i prawami pacjenta.

Wykonujemy:

Jak umówić się na badanie USG w Onkolmed?

Na badanie USG w Onkolmed można umówić się na kilka sposobów:

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny