Proktolog / Poradnia Proktologii Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci, w miesiącu listopadzie i grudniu konsultacje u niektórych specjalistów odbywają sią tylko przy pomocy nośników teleinformatycznych. Szczegóły dostępne przy zapisie.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz

Poradnia Proktologii  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  chorych z problemami jelita grubego i odbytnicy oraz z podejrzeniem chorób nowotworowych końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

.Proktologia to dziedzina chirurgii zajmująca się chorobami jelita grubego  i odbytnicy.  Są to choroby zapalne i nowotworowe. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, mają charakter nawracający. Ropne wycieki z odbytnicy , zmiany ropne sączące w okolicy odbytu, ropnie płytkie i głębokie, bóle odbytnicy, a także nietrzymanie stolca i gazów związane z wiekiem, po urazach oraz po porodach a także krwawienia. Jedną z wielu metod diagnostyki jest USG  przez odbytnicze.

Co oferuje Poradnia Proktologii?

W Poradni Proktologii Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa prowadzimy  konsultacje i leczenie chirurgiczne w zakresie:

  • nowotworów i chorób jelita grubego (uchyłkowość, wypadanie odbytnicy, stany zapalne)
  • nowotworów przewodu pokarmowego (żołądka, trzustki, wątroby, dróg żółciowych)
  • nowotworów odbytnicy
  • proktologii - choroby odbytu (choroba hemoroidalna przetoki)
  • wykonujemy rektoskopie

Jak przygotować się na wizytę u proktologa?

Wizyta u proktologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań.

Jak przebiega wizyta u proktologa?

Lekarz proktolog przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne proktolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę do proktologa?

Aby przyjął nas proktolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu  uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy funkcjonowaniu organizmu.

W celu umówienia się na konsultację u proktologa  skontaktuj sie  z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010

lek. med. Mariusz Bednarczyk

Specjalizacja lekarza: 
Proktologia
Chirurgia Onkologiczna
lek. med. Mariusz Bednarczyk

dr n. med. Rafał Sopyło

Specjalizacja lekarza: 
Proktologia
Chirurgia Onkologiczna
dr n. med. Rafał Sopyło

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.