Proktolog / Poradnia Proktologii Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

Poradnia Proktologii  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  chorych z problemami jelita grubego i odbytnicy oraz z podejrzeniem chorób nowotworowych końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

.Proktologia to dziedzina chirurgii zajmująca się chorobami jelita grubego  i odbytnicy.  Są to choroby zapalne i nowotworowe. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, mają charakter nawracający. Ropne wycieki z odbytnicy , zmiany ropne sączące w okolicy odbytu, ropnie płytkie i głębokie, bóle odbytnicy, a także nietrzymanie stolca i gazów związane z wiekiem, po urazach oraz po porodach a także krwawienia. Jedną z wielu metod diagnostyki jest USG  przez odbytnicze.

Co oferuje Poradnia Proktologii?

W Poradni Proktologii Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa prowadzimy  konsultacje i leczenie chirurgiczne w zakresie:

  • nowotworów i chorób jelita grubego (uchyłkowość, wypadanie odbytnicy, stany zapalne)
  • nowotworów przewodu pokarmowego (żołądka, trzustki, wątroby, dróg żółciowych)
  • nowotworów odbytnicy
  • proktologii - choroby odbytu (choroba hemoroidalna przetoki)
  • wykonujemy rektoskopie

Jak przygotować się na wizytę u proktologa?

Wizyta u proktologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań.

Jak przebiega wizyta u proktologa?

Lekarz proktolog przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne proktolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę do proktologa?

Aby przyjął nas proktolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu  uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy funkcjonowaniu organizmu.

W celu umówienia się na konsultację u proktologa  skontaktuj sie  z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

lek. med. Mariusz Bednarczyk

Specjalizacja lekarza: 
Proktologia
Chirurgia Onkologiczna
lek. med. Mariusz Bednarczyk

dr n. med. Rafał Sopyło

Specjalizacja lekarza: 
Proktologia
Chirurgia Onkologiczna
Dr n. med. Rafał Sopyło

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.