Poradnia Nowotworów Płuca i Torakochirurgii

Rak płuc to najczęstszy nowotwór złośliwy w Polsce i na świecie. Wykrycie guza we wczesnym etapie pozwoli szybkie usunięcia guza zanim choroba  chirurgicznego i usunięcie guza zanim choroba rozprzestrzeni się na inne narządy.

Torakochirurgia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami narządów klatki piersiowej, ich diagnostyką oraz leczeniem operacyjnym.

W Poradni Nowotworów Płuca i Torakochirurgii w Lecznicy Onkologicznej Onkolmed przyjmuje dr n. med. Maciej Głogowski, który zajmuje się diagnostyką inwazyjną i nieinwazyjną oraz leczeniem chirurgicznym nowotworów płuc i klatki piersiowej. Prowadzi także konsultacje z zakresu chirurgicznego leczenia przerzutów do płuc.

Konsultacjami i leczeniem chemioterapeutycznym pacjentów z nowotworami płuca w Lecznicy Onkolmed zajmuje się znakomity onkolog kliniczny  dr n. med. Wiesław Lasota.

 

W celu umówienia się na konsultację u torakochirurga w Poradni Nowotworów Płuca i Torakochirurgii skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

 

Zobacz profil:

dr n. med. Maciej Głogowski

dr n. med. Wiesław Lasota

lek. med. Katarzyna Zajda