Poradnia Nowotworów Piersi

23 listopada ruszają darmowe szczepienia na grypę dla osób, które ukończyły 18 lat

Rak piersi jest jednym z najczęstszych rodzajów nowotworów u kobiet. Wśród nich dużą grupę stanowią odmiany złośliwe. Diagnostyka pozwoli na wczesne wykrycie choroby nowotworowej i zwiększy szansę na jej wyleczenie.
Poradnia Nowowtworów Piersi zajmuje się  profilaktyką chorób piersi, leczenie chirurgicznym oraz leczeniem systemowym (chemioterapią hormonoterapią).
W Poradni Nowotworów Piersi w Onkolmed Lecznica Onkologiczna przyjmuje trzech znakomitych chirurgów onkologów wyspecjalizowanych w nowotworach piersi, tj. dr n. med. Jacek Piechocki, dr n. med. Zbigniew Mentrak oraz lek. med. Klaudiusz Czerniawski, który dodatkowo przeprowadza konsultacje dotyczące zabiegów rekonstrukcyjnych z pacjentkami po przebytej mastektomii.
W Poradni Nowotworów Piersi w Onkolmed Lecznica Onkologiczna leczeniem systemowym (chemioterapia, hormonoterapia) zajmują się doświadczeni lekarze: dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld oraz lek. med. Ewa Szombara.
W naszej przychodni mogą Panie wykonać badanie profilaktyczne USG piersi w ramach  akcji   ''Apetyt na życie".

 

W celu umówienia się na konsultację  skontaktuj się  z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

lek. med. Ewa Szombara

Specjalizacja lekarza: 
Chemioterapia Nowotworów
Onkologia Kliniczna
lek. med. Ewa Szombara

dr n. med. Zbigniew Mentrak

Specjalizacja lekarza: 
Chirurgia Onkologiczna

dr n. med. Jacek Andrzej Piechocki

Specjalizacja lekarza: 
Chirurgia Onkologiczna

dr n. med. Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld

Specjalizacja lekarza: 
Chemioterapia Nowotworów
Onkologia Kliniczna

dr n. med. Mateusz Spałek

Specjalizacja lekarza: 
Radioterapia

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.