Poradnia Nowotworów Głowy i Szyi

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Nowotwory głowy i szyi zajmują szóste miejsce wśród najczęstszych nowotworów złośliwych na świecie. Dotyczą górnej części układu pokarmowego i oddechowego, czyli jamy ustnej i nosowej, gardła, krtani, zatok nosowych i ślinianek.

Objawy zmian nowotworowych mogą nie być oczywiste. To czasem drapanie w gardle, zawadzanie przy połykaniu czy chrypka.

Coraz młodsi ludzie zagrożeni są nowotworami głowy i szyi. Powody to palenie papierosów czy alkohol. Nie należy bagatelizować objawów charakterystycznych dla infekcji. Jeżeli po trzech tygodniach wciąż mamy objawy, powinniśmy udać się do specjalisty.

W Poradni Nowotworów Głowy i Szyi w Lecznicy Onkologicznej Onkolmed w Warszawie prowadzimy  konsultacje w zakresie diagnostyki i  leczenia wszystkich rodzajów nowotworów narządów głowy i szyi.

Konsultacji  w tym zakresie udzielają znani profesorowie.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Nowotworów Głowy i Szyi skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

 

Zobacz profil:

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kawecki

prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski