Poradnia Neurochirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Poradnia udziela kompleksowych konsultacji w zakresie schorzeń centralnego ośrodka nerwowego i nerwów obwodowych, a także chorób kręgosłupa. Poradnia kwalifikuje również pacjentów do hospitalizacji i leczenia chirurgicznego w zakresie neurochirurgii oraz przeprowadza ambulatoryjne kontrole chorych po zakończeniu procesów hospitalizacji.

W poradni konsultacji udzielają:

1. prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat:

  • leczenie neurochirurgiczne choroby Parkinsona , dystonii, drżenia, bólu pochodzenia ośrodkowego i obwodowego, neuralgii trójdzielnej i językowo - gardłowej,

  • leczenie guzów pierwotnych i przerzutowych mózgu i rdzenia kręgowego,

  • neurochirurgia kręgosłupa,

  • leczenie dyskopatii z wykorzystaniem metody mikrochirurgicznej i endoskopowej

2. prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski

  • chirurgiczne leczenie nowotworów głowy i szyi, oczodołów i podstawy czaszki

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Neurochirurgii Ogólnej i Onkologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

 

Zobacz profil

prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat

prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski