Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej

Cały czas czekamy na podpisanie umowy z NFZ w sprawie programu "Profilaktyka 40 plus". Na obecną chwilę nie prowadzimy zapisów w celu wykonania skierowań. Jak to będzie możliwe od razu poinformujemy.
Szanowni Pacjenci, w dniu 4 czerwca przychodnia czynna będzie w godzinach 8.00-17.00. Punkt pobrań będzie zamknięty.
UWAGA! od teraz osoby chcące wykonać test na Covid-19 wchodzą na stronę gov.pl/dom i wypełniają formularz na podstawie którego kierowane są na test

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego narządu płciowego. Każda z kobiet powinna chętnie pogłębiać swoją wiedzę na temat profilaktyki i leczenia różnych dolegliwości.
Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie zajmuje się konsultacjami i leczeniem w zakresie:

  • ginekologii
  • ginekologii onkologicznej (rak szyjki macicy, rak jajnika, nowotwór trzonu rodnego)
  • badania cytologiczne
  • USG transvaginalne

Specjaliści pracujący w Poradni Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna posiadają ogromną wiedzę z zakresu epidemiologii nowotworów narządów płciowych kobiet, ich podstaw molekularnych i komórkowych oraz ich patologii. W znakomitym stopniu opanowali również zasady klinicznego postępowania onkologicznego, chirurgii onkologicznej oraz podstawy leczenia radioterapią, leczenia systemowego i zasad postępowania wspomagającego.

 

W celu umówienia się na konsultację z ginekologiem skontaktuj sie z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48222902337.

prof. dr n. med. Grzegorz Mieczysław Panek

Specjalizacja lekarza: 
Chirurgia Onkologiczna
Ginekologia
Onkologia Kliniczna

dr n. med. Mateusz Dąbkowski

Specjalizacja lekarza: 
Radioterapia

dr n. med. Mariola Małecka

Specjalizacja lekarza: 
Ginekologia

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.