Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego narządu płciowego. Każda z kobiet powinna chętnie pogłębiać swoją wiedzę na temat profilaktyki i leczenia różnych dolegliwości.

Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed w Warszawie zajmuje się konsultacjami i leczeniem w zakresie:

Specjaliści pracujący w Poradni w Lecznicy Onkolmed posiadają ogromną wiedzę z zakresu epidemiologii nowotworów narządów płciowych kobiet, ich podstaw molekularnych i komórkowych oraz ich patologii. W znakomitym stopniu opanowali również zasady klinicznego postępowania onkologicznego, chirurgii onkologicznej oraz podstawy leczenia radioterapią, leczenia systemowego i zasad postępowania wspomagającego.

UWAGA! dr n. med. Krzysztof Gawrychowski NIE WYKONUJE USG!

 

W celu umówienia się na konsultację z ginekologiem skontaktuj sie z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503lub 797581010

 

Zobacz profil:

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek 

dr n. med. Krzysztof Gawrychowski