Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego narządu płciowego. Każda z kobiet powinna chętnie pogłębiać swoją wiedzę na temat profilaktyki i leczenia różnych dolegliwości.
Poradnia Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie zajmuje się konsultacjami i leczeniem w zakresie:

  • ginekologii
  • ginekologii onkologicznej (rak szyjki macicy, rak jajnika, nowotwór trzonu rodnego)
  • badania cytologiczne
  • USG transvaginalne

Specjaliści pracujący w Poradni Ginekologii Ogólnej i Onkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna posiadają ogromną wiedzę z zakresu epidemiologii nowotworów narządów płciowych kobiet, ich podstaw molekularnych i komórkowych oraz ich patologii. W znakomitym stopniu opanowali również zasady klinicznego postępowania onkologicznego, chirurgii onkologicznej oraz podstawy leczenia radioterapią, leczenia systemowego i zasad postępowania wspomagającego.

 

W celu umówienia się na konsultację z ginekologiem skontaktuj sie z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

prof. dr n. med. Grzegorz Mieczysław Panek

prof. dr  n. med. Grzegorz Mieczysław Panek
Specjalizacja lekarza: 
Onkologia Kliniczna
Chirurgia Onkologiczna
Ginekologia

dr n. med. Mateusz Dąbkowski

dr n. med. Mateusz Dąbkowski
Specjalizacja lekarza: 
Radioterapia

dr n. med. Mariola Małecka

Dr n. med. Mariola Małecka
Specjalizacja lekarza: 
Ginekologia

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.