Poradnia Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Endokrynologia  to dziedzina medycyny  zajmująca  się  zagadnieniami związanymi z ludzkim układem  hormonalnym oraz  badaniem  nad  ludzkimi  gruczołami odpowiedzialnymi  za produkcję hormonów . Do lekarza-specjalisty w tej właśnie dziedzinie będziemy musieli zwracać się w przypadku bardzo wielu różnych dolegliwości które mogą dotknąć każdego z nas –  chociażby chora tarczyca czy też niedoczynność przysadki mózgowej.

Teraz najlepsza Poradnia Endokrynologiczna jest dostępna w Warszawie na Ursynowie.

Poradnia Endokrynologii poza konsultacjami  prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu endokrynnego ze szczególnym uwzględnieniem endokrynologii onkologicznej.

Specjalizacje naszej Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej:

  • choroby tarczycy u kobiet w ciąży,

  • zaburzenia hormonalne.

W naszej Poradni Endokrynologii wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania.

Konsultacji z zakresu endokrynologii udzielają bardzo doświadczeni i znani na naszym rynku endokrynolodzy.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

 

Zobacz Profil:

dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska 

lek. med. Aneta Fiderkiewicz