Poradnia Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.

Endokrynologia  to dziedzina medycyny  zajmująca  się  zagadnieniami związanymi z ludzkim układem  hormonalnym oraz  badaniem  nad  ludzkimi  gruczołami odpowiedzialnymi  za produkcję hormonów . Do lekarza-specjalisty w tej właśnie dziedzinie będziemy musieli zwracać się w przypadku bardzo wielu różnych dolegliwości które mogą dotknąć każdego z nas –  chociażby chora tarczyca czy też niedoczynność przysadki mózgowej.
Teraz najlepsza Poradnia Endokrynologiczna jest dostępna w Warszawie na Ursynowie.
Poradnia Endokrynologii poza konsultacjami  prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu endokrynnego ze szczególnym uwzględnieniem endokrynologii onkologicznej.

Specjalizacje naszej Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej:

  • rak tarczycy,
  • guz nadnerczy,
  • guz przysadki,
  • guzy neuroendokrynne,
  • łagodne choroby tarczycy,
  • ginekomastia,
  • choroby metaboliczne,
  • choroby tarczycy u kobiet w ciąży,
  • zaburzenia hormonalne.

W naszej Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania.
Konsultacji z zakresu endokrynologii udzielają bardzo doświadczeni i znani na naszym rynku endokrynolodzy.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Endokrynologii Ogólnej i Onkologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

lek. med. Aneta Fiderkiewicz

lek. med. Aneta Fiderkiewicz
Specjalizacja lekarza: 
Endokrynologia

dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska

dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska
Specjalizacja lekarza: 
Endokrynologia

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.