lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.
lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka
Specjalizacja lekarza: 

Elżbieta Helena Wojciechowska-Lampka - ZnanyLekarz.pl

Wykształcenie

Dyplom lekarza uzyskany w Łódzkiej Akademii Medycznej w roku 1986, specjalizacja w zakresie radioterapii onkologicznej. Pracuje w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie od roku 1988. Asystent naukowy, stypendysta IFMSA, ESTRO, wykładowca na wielu kursach specjalizacyjnych, autor ponad 150 doniesień konferencyjnych i artykułów naukowych, członek organizacji krajowych i międzynarodowych. Od 2005 roku działa aktywnie w Stowarzyszeniu Wspierającym Chorych na Chłoniaki "Sowie Oczy".

Zakres działalności:

Artykuły:

Nowotwory hematologiczne w ciąży - spojrzenie onkologa

W celu umówienia się na konsultację u lek. med. Elżbiety Wojciechowskiej-Lampki skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.