lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.
lek. med. Elżbieta Wojciechowska-Lampka
Specjalizacja lekarza: 

Wykształcenie:

Dyplom lekarza uzyskany w Łódzkiej Akademii Medycznej w roku 1986, specjalizacja w zakresie radioterapii onkologicznej. Pracuje w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie od roku 1988. Asystent naukowy, stypendysta IFMSA, ESTRO, wykładowca na wielu kursach specjalizacyjnych, autor ponad 150 doniesień konferencyjnych i artykułów naukowych, członek organizacji krajowych i międzynarodowych. Od 2005 roku działa aktywnie w Stowarzyszeniu Wspierającym Chorych na Chłoniaki „Sowie Oczy.

Zakres działalności:

 • diagnostyka powiększonych węzłów chłonnych,
 • diagnostyka i leczenie kompleksowe nowotworów układu chłonnego w tym:
  • chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa),
  • wszystkie typy mikroskopowe chłoniaki nieziarnicze (nie – Hodgkin),
  • szpiczak.
 • leczenie wspomagające w chłoniakach,
 • leczenie napromienianiem nowotworów (radioterapia) w różnych lokalizacjach oraz powikłania tego leczenia,
 • nowotwory układu chłonnego u kobiet w ciąży,
 • zaburzenia płodności związane z leczeniem onkologicznym (oncofertility) w nowotworach układu chłonnego,
 • badania kontrolne po leczeniu,
 • przerzuty do węzłów chłonnych nieznanego pochodzenia.

 

W celu umówienia się na konsultację u lek. med. Elżbiety Wojciechowska-Lampka skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.