Dr n. med. Beata Jagielska

UWAGA! od teraz osoby chcące wykonać test na Covid-19 wchodzą na stronę gov.pl/dom i wypełniają formularz na podstawie którego kierowane są na test

Beata Jagielska - ZnanyLekarz.pl

Kierownik jedynej w Polsce Kliniki Diagnostyki Onkologicznej, Onkologii Kardiologicznej i Medycyny Paliatywnej w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Członek licznych towarzystw naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej, Polskie Towarzystwo Onkologiczne i ESMO, a także ekspert ds. badań klinicznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie onkologii klinicznej.

Wykształcenie:

Studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Studia  podyplomowe  w zakresie zarządzania publicznymi systemami opieki zdrowotnej.

Specjalizacje:

Zakres działalności :

  • leczenie przedoperacyjne pacjentów kardiologiczno - internistycznych chorych na nowotwory,
  • leczenie powikłań kardiologicznych u  chorych na nowotwory po chemioterapii i radioterapii ,
  • diagnostyka zmian w badaniach obrazowych: RTG, USG , RM, TK,
  • diagnostyka i leczenie  nowotworów wątroby, trzustki i jelita grubego,
  • diagnostyka nowotworów o nieznanym umiejscowieniu pierwotnym.

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Beaty Jagielskiej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.