Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Powrót

Poradnia Dietetyczna

Dietetyka to dziedzina, która zajmuje się żywieniem człowieka oraz działaniami edukacyjnymi związanymi ze zdrowym trybem życia. Dietetyk pomaga dostosować dietę do potrzeb danego organizmu. Do naszej Poradni Dietetycznej zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z nadwagą i otyłością, zaburzeniami odżywiania, ze szczególnymi wymaganiami dietetycznymi, w przypadku chorób przewlekłych lub po przebytych operacjach, z nietolerancją konkretnych produktów i składników, wrażliwe na alergeny, jak również, kobiety w ciąży czy planujące ciążę, sportowcy i osoby aktywne o większym zapotrzebowaniu na konkretne składniki odżywcze. 
W ramach naszej działalności oferujemy wsparcie, pomoc i leczenie dietetyczne dla pacjentów leczonych onkologicznie
Zapraszamy do naszej poradni wszystkie osoby planujące zmienić swój styl życia, nie tylko dla dla lepszego zdrowia ale i samopoczucia.

Zakres działalności naszej Poradni Dietetycznej

W zakres działalności naszej Poradni Dietetycznej wchodzi:

  • żywienie w chorobach,
  • terapia nadwagi,
  • terapia niedowagi,
  • żywienie w menopauzie,
  • żywienie w sporcie,
  • żywienie w ciąży,
  • analiza masy i składu ciała,
  • ocena diety,
  • zlecanie badań laboratoryjnych.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Dietetycznej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Lekarze specjaliści

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny