Onkolog dziecięcy / Poradnia Onkologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Nowotwory u dzieci są dużo bardziej złośliwe niż te u dorosłych ale też znacznie lepiej poddają się leczeniu chemioterapią.
Zgłoś się na konsultację ze swoim dzieckiem jeśli zaobserwujesz u niego niepokojące zmiany na skórze lub w funkcjonowaniu organizmu.
Poradnia Onkologii Dziecięcej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie na Ursynowie obejmuje swoją opieką dzieci z wszystkimi rodzajami nowotworów.
Konsultacji w zakresie onkologii dziecięcej udziela  prof. dr hab. n. med. Danuta Perek.
Profesor Danuta Perek przez lata swojej praktyki zawodowej uratowała życie tysięcy dzieci oraz zrewolucjonizowała sposób leczenia najmłodszych pacjentów chorych na nowotwory.
Gwarantujemy krótkie terminy  oczekiwania na wizytę do onkologa dziecięcego.

UWAGA!
Zapisy do Prof. dr hab. n. med. Danuty Perek dokonywane są po wpłaceniu 50% zadatku na rachunek bankowy. Numer rachunku podany jest w zakładce kontakt. W przypadku nie stawienia się na umówioną wizytę i nie odwołania wizyty nie później niż 4 godziny przed planowaną wizytą, wpłacony zadatek przepada na rzecz Usługodawcy.

W celu umówienia się na konsultację skontaktuj sie z placówką Onkolmed Lecznica Okologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub  +48797581010.

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek
Specjalizacja lekarza: 
Chemioterapia Nowotworów
Onkologia dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.