Onkolog dziecięcy / Poradnia Onkologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Onkologii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  dzieci z chorobami  nowotworowymi  a także konsultuje dzieci z  podejrzeniem chorób nowotworowych.
Nowotwory u dzieci i młodzieży są dużo bardziej złośliwe niż te u dorosłych ale też znacznie lepiej poddają się leczeniu chemioterapią.
Konsultacji w zakresie onkologii dziecięcej udziela  prof. dr hab. n. med. Danuta Perek.
Prof. dr hab. n. med. Danuta Perek przez lata swojej praktyki zawodowej uratowała życie tysięcy dzieci i młodzieży oraz zrewolucjonizowała sposób leczenia Małych Pacjentów chorych na nowotwory.

Co oferuje Poradnia Onkologii Dziecięcej?

Poradnia Onkologii Dziecięcej dla swoich Małych Pacjentów oferuje:

  • konsultacje i leczenie w zakresie chorób nowotworowych;
  • badania kontrolne dziecka w trakcie leczenia nowotworowego.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza onkologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza onkologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań .

Jak przebiega wizyta u lekarza onkologa dziecięcego?

Lekarz onkolog przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne onkolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza onkologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz onkolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację ze swoim dzieckiem jeśli zaobserwujesz u niego niepokojące zmiany na skórze lub w funkcjonowaniu organizmu.
Gwarantujemy krótkie terminy  oczekiwania na wizytę do onkologa dziecięcego.
UWAGA!
Zapisy do prof. dr hab. n. med. Danuty Perek dokonywane są po wpłaceniu 50% zadatku na rachunek bankowy. Numer rachunku podany jest w zakładce kontakt. W przypadku nie stawienia się na umówioną wizytę  i nie odwołania jej nie później niż 4 godziny przed planowanym czasem, 
wpłacony zadatek przepada na rzecz Usługodawcy.

W celu umówienia dziecka na wizytę i badania skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pod numerem telefonu:+48226434503 lub  +48797581010

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek
Specjalizacja lekarza: 
Onkologia dziecięca
Chemioterapia Nowotworów

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.