lek. med. Piotr Izdebski

W dniu 8.07.2022r. punkt pobrań i gabinet zabiegowy są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w przyszłym tygodniu.
Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.
lek. med. Piotr Izdebski
Specjalizacja lekarza: 

Piotr Izdebski - ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie zawodowe:

od 2012 do dziś lek. med. Piotr Izdebski jest asystentem w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie

Wykształcenie:

2005-2011 - ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie

Specjalizacje:

  • neurochirurgia

Zakres działalności:

Udzielanie konsultacji w zakresie:

  • Pierwotne guzy mózgu, takie jak: glejak wielopostaciowy, gwiaździak anaplastyczny, gwiaździaki rozlane, skąpodrzewiaki, gwiaździak włosowatokomórkowy oraz inne, rzadkie nowotwory ośrodkowego układu nerwowego.
  • Pierwotne guzy mózgu o szczególnej lokalizacji: guzy kąta mostowo-móżdżkowego (oponiaki, osłoniaki, nerwiaki), guzy podstawy przedniego dołu czaszki (guzy rynienki węchowej), guzy złącza szczytowo potylicznego.
  • Wtórne (przerzutowe) guzy mózgu: guzy przerzutowe nad i podnamiotowe oraz przerzutów do kości czaszki.
  • Guzy mózgu o nieznanym punkcie wyjścia kwalifikacja do biopsji otwartych, nawigowanych (przy użyciu systemu nawigacji optycznej) oraz przy użyciu ramy stereotaktycznej.
  • Pierwotne i wtórne guzy kręgosłupa i rdzenia kręgowego (w tym guzy wewnątrzkanałowe oraz wewnątrzrdzeniowe).
  • Operacje uzupełniające leczenie onkologiczne: wertebroplastyka i kyphoplastyka złamań patologicznych kręgosłupa.
  • Choroby splotu ramiennego oraz nerwów obwodowych. Operacje odbarczające w zespołach cieśni nadgarstka oraz rowka nerwu łokciowego. Guzy splotu ramiennego oraz nerwów obwodowych.
  • Choroba zwyrodnieniowa (dyskopatie) kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowo-krzyżowego.
  • Wodogłowie. W tym diagnostyka wodogłowia z wykorzystaniem testu infuzyjnego.

Blokada okołostawowa kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego

W celu umówienia się na konsultację u lek. med. Piotra Izdebskiego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.