dr n. med. Tomasz Jakutowicz

Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!
dr n. med. Tomasz Jakutowicz
Specjalizacja lekarza: 

Wykształcenie:

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacje:

ortopedia i chirurgia urazowa narządu ruchu

Zakres działalności:

  • ortopedia i chirurgia urazowa u dzieci i dorosłych
  • leczenie skoliozy u dzieci
  • leczenie wad postawy u dzieci
  • artroskopia
  • USG przesiewowe stawów biodrowych
  • USG kolan 
  • iniekcje z kwsu hialuronowego

Doświadczenie zawodowe:

Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Dzięcięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalach: CSK MSW w Warszawie, SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku (poza macierzystą Kliniką również w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii na Oddziale Chirurgii Artroskopowej stawu kolanowego,  Klinice Ortopedii CMKP na Oddziale Zapaleń Kości).
Ponadto doświadczenie zawodowe w Szpitalach za granicą: w  Irlandii (James ConnollyMemorialHospital Dublin), Meksyku (IMSS Clinica 220, Toluca) , Turcji (Akdeniz University Antalya) oraz Anglii (PooleHospital NHS Foundation Trust).
Dr n. med. Tomasz Jakutowicz większość praktyki zawodowej poświęca chorobom ortopedycznym i urazowym stawu kolanowego u dzieci i dorosłych. W wybranych przypadkach stosuje technikę artroskopową do leczenia ww. schorzeń ( m. in. uszkodzenia łąkotkowe, więzadłowe i uszkodzenia chrząstki stawowej).
Kolejnym obszarem zainteresowań i praktyki jest leczenie uszkodzeń urazowych u dzieci i młodzieży ( m. in. złamania kości, zwichnięcia i skręcenia stawów). Propaguje zdrowy styl życia, aktywność ruchową i pracę zespołową Ortopedy i Rehabilitanta.
Uczestniczy w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowm.
Jest  autorem publikacji z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych.
Doskonała znajomość języka angielskiego, pełne prawo wykonywania zawodu lekarza również w Anglii – fluent in English.

UWAGA:

Przyjęcia zawieszone

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Tomasza Jakutowicza skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.