dr n. med. Tomasz Jakutowicz

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.
dr n. med. Tomasz Jakutowicz
Specjalizacja lekarza: 

Wykształcenie:

 Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacje:

  • ortopedia i chirurgia urazowa narządu ruchu

Zakres działalności:

  • ortopedia i chirurgia urazowa u dzieci i dorosłych

  • leczenie skoliozy u dzieci

  • leczenie wad postawy u dzieci

  • artroskopia

  • USG przesiewowe stawów biodrowych

  • USG kolan 

  • iniekcje z kwsu hialuronowego

Doświadczenie zawodowe:

Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Dzięcięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalach: CSK MSW w Warszawie, SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku (poza macierzystą Kliniką również w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii na Oddziale Chirurgii Artroskopowej stawu kolanowego,  Klinice Ortopedii CMKP na Oddziale Zapaleń Kości).

Ponadto doświadczenie zawodowe w Szpitalach za granicą: w  Irlandii (James ConnollyMemorialHospital Dublin), Meksyku (IMSS Clinica 220, Toluca) , Turcji (Akdeniz University Antalya) oraz Anglii (PooleHospital NHS Foundation Trust).

Dr n. med. Tomasz Jakutowicz większość praktyki zawodowej poświęca chorobom ortopedycznym i urazowym stawu kolanowego u dzieci i dorosłych. W wybranych przypadkach stosuje technikę artroskopową do leczenia ww. schorzeń ( m. in. uszkodzenia łąkotkowe, więzadłowe i uszkodzenia chrząstki stawowej).

Kolejnym obszarem zainteresowań i praktyki jest leczenie uszkodzeń urazowych u dzieci i młodzieży ( m. in. złamania kości, zwichnięcia i skręcenia stawów). Propaguje zdrowy styl życia, aktywność ruchową i pracę zespołową Ortopedy i Rehabilitanta.

Uczestniczy w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowm.

Jest  autorem publikacji z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych.

Doskonała znajomość języka angielskiego, pełne prawo wykonywania zawodu lekarza również w Anglii – fluent in English.
 

W celu umówienia się na konsultację u dr n. med. Tomasza Jakutowicza skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010