Ortopeda dziecięcy / Poradnia Ortopedii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Ortopedii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem wrodzonych i nabytych wad w działaniu i budowie narządu ruchu u dzieci i młodzieży.

Co oferuje Poradnia Ortopedii Dziecięcej?

W naszej Poradni Ortopedii Dziecięcej zajmujemy się:

 • urazami i chorobami narządu ruchu (kości, stawów, mięśni, ścięgien, więzadeł)
 • diagnotyką i leczeniem:
  • wad wrodzonych u noworodków
  • złamań kości,
  • skręceń,
  • zwichnięć stawów,
  • urazów ścięgien,
 • chorobami kości,
 • chorobami przeciążeniowymi narządu ruchu,
 • kwalifikacjami do operacji.

Na wizycie wykonać można również USG przesiewowe stawów biodrowych (USG bioderek) u noworodków i niemowląt w celu wykrycia dysplazji stawów biodrowych oraz USG kolan u dzieci i młodzieży . Konsultacje ortopedyczne dla dzieci i młodzieży przeprowadza dr. n. med Tomasz Jakutowicz, który posiada znakomite podejście do małych pacjentów.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza ortopedy dziecięcego?

Wizyta u lekarza ortopedy dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych wyników badańw tym USG.

Jak przebiega wizyta u lekarza ortopedy dziecięcego?

Lekarz ortopeda dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne ortopeda dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy. W czasie wizyty, kiedy zachodzi taka konieczność, ortopeda dziecięcy wykonuje USG kolan  u dzieci i młodzieży a u noworodków i niemowląt  USG przesiewowe stawów biodrowych (USG bioderek) w celu wykrycia dysplazji stawów biodrowych.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza ortopedy dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz ortopeda dziecięcy należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Gwarantujemy krótkie terminy  oczekiwania na wizytę do ortopedy dziecięcego.

Uwaga!

Na wizycie może być wykonywane USG ortopedyczne, które jest dodatkwoo płatne.

W celu umówienia się na konsultację u ortopedy w Poradni Ortopedii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

dr n. med. Tomasz Jakutowicz

dr n. med. Tomasz Jakutowicz
Specjalizacja lekarza: 
Ortopedia
Ortopedia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.