prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski

Cały czas czekamy na podpisanie umowy z NFZ w sprawie programu "Profilaktyka 40 plus". Na obecną chwilę nie prowadzimy zapisów w celu wykonania skierowań. Jak to będzie możliwe od razu poinformujemy.
Szanowni Pacjenci, w dniu 4 czerwca przychodnia czynna będzie w godzinach 8.00-17.00. Punkt pobrań będzie zamknięty.
UWAGA! od teraz osoby chcące wykonać test na Covid-19 wchodzą na stronę gov.pl/dom i wypełniają formularz na podstawie którego kierowane są na test
Specjalizacja lekarza: 

Specjalizacja:

  • chirurgia ogólna II stopnia,
  • chirurgia onkologiczna II stopnia.

Zakres działalności:

  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów tkanek miękkich,
  • leczenie operacyjne mięsaków,
  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów skóry,
  • specjalizuje się w leczeniu GIST,
  • drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

 

Uwaga!
W naszym Ośrodku profesor nie konsultuje pacjentów już zapisanych do Narodowego Instytutu Onkologii lub  leczących się  w Narodowym Instytucie Onkologii na ul. Roentgena w Warszawie. Pacjenci Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich Kości i Czerniaków kontynuują swoje  leczenie w szpitalu.
 

W celu umówienia się na konsultację u Prof. dr hab. n. med Piotra Rutkowskiego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.