prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski

W dniu 8.07.2022r. punkt pobrań i gabinet zabiegowy są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w przyszłym tygodniu.
Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.
Specjalizacja lekarza: 

Specjalizacja:

  • chirurgia ogólna II stopnia,
  • chirurgia onkologiczna II stopnia.

Zakres działalności:

  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów tkanek miękkich,
  • leczenie operacyjne mięsaków,
  • diagnostyka i leczenie operacyjne nowotworów skóry,
  • specjalizuje się w leczeniu GIST,
  • drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

 

Uwaga!
W naszym Ośrodku profesor nie konsultuje pacjentów już zapisanych do Narodowego Instytutu Onkologii lub  leczących się  w Narodowym Instytucie Onkologii na ul. Roentgena w Warszawie. Pacjenci Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich Kości i Czerniaków kontynuują swoje  leczenie w szpitalu.
 

W celu umówienia się na konsultację u Prof. dr hab. n. med Piotra Rutkowskiego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.