Poradnia Hematologii Ogólnej i Onkologicznej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Hematologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami krwi i układu krwiotwórczego. Teraz najlepsza hematologia w Warszawie jest dostępna również na Ursynowie.

Poradnia hematologiczna, poza konsultacjami, obejmuje swoją opieką równiez pacjentów leczonych długoterminowo. Dysponujemy pełną i nowoczesną diagnostyką hematologiczną.

Specjalizacje naszej Poradni Hematologii Ogólnej i Onkologicznej:

W naszej poradni hematologicznej wykonacie Państwo również wszystkie badania krwi.

Konsultacjami z zakresu hematologii ogólnej i diagnostyką chorób rozrostowych układu krwiotwórczego zajmuje się hematolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym lek. med. Anna Ejduk. Konsultacje odbywają się we wtorki w godzinach popłudniowych w Przychodni Onkolmed na Ursynowie w ramach Poradni Hematologii. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

 

W celu umówienia się na konsultację w Pradni Hematologii Ogólnej i Onkologicznej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

 

Zobacz profil:

Lek. med. Anna Ejduk