Poradnia Urologii Dziecięcej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Urologia to dziedzina zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne ). Urolog dziecięcy zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu moczowo - płciowego u dzieci.

Specjalizacje naszej Poradni Urologii Dziecięcej:

  • choroby układu moczowo-płciowego,

  • diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowego,

  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów.

Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503

Zobacz profil:

lek med. Jan Karol Wolski