Poradnia Urologii Dziecięcej

Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Urologia dziecięca to dziedzina zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne ) u dzieci. Urolog dziecięcy zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu moczowo - płciowego u dzieci.

Specjalizacje naszej Poradni Urologii Dziecięcej:

  • choroby układu moczowo-płciowego,
  • diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowego,
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797851010.

lek. med. Jan Karol Wolski

Lek. med. Jan Karol Wolski
Specjalizacja lekarza: 
Andrologia kliniczna
Urologia
Urologia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.