Urolog dziecięcy / Poradnia Urologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Urologii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa zajmuje się dziećmi i młodzieżą z chorobami układu moczowo-płciowego. Lekarz urolog dziecięcy w niej pracujący przeprowadza u dzieci i młodzieży diagnostykę i leczenie chorób  układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne), w tym nowotworów

Co oferuje Poradnia Urologii Dziecięcej?

W naszej Poradni Urologii Dziecięcej prowadzone są:

  • konsultacje urologiczne;
  • diagnotyka i leczenie chorób układu moczowo-płciowego;
  • diagnotyka i leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego;
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci i młodzieży przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów. 

Jak przygotować się na wizytę u lekarza ortopedy dziecięcego?

Wizyta u lekarza urologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych wyników badań w tym USG (jeśli było robione wcześniej).

Jak przebiega wizyta u lekarza ortopedy dziecięcego?

Lekarz urolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne urolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza ortopedy dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz urolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!
Uwaga!
Na wizycie może być wykonywane USG układu moczowo – płciowego, kóre jest dodatkowo płatne.

W celu umówienia się na konsultację u urologa dziecięcego w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797851010.

lek. med. Jan Karol Wolski

Lek. med. Jan Karol Wolski
Specjalizacja lekarza: 
Andrologia kliniczna
Urologia
Urologia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.