Urolog dziecięcy / Poradnia Urologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Cały czas czekamy na podpisanie umowy z NFZ w sprawie programu "Profilaktyka 40 plus". Na obecną chwilę nie prowadzimy zapisów w celu wykonania skierowań. Jak to będzie możliwe od razu poinformujemy.
Szanowni Pacjenci, w dniu 4 czerwca przychodnia czynna będzie w godzinach 8.00-17.00. Punkt pobrań będzie zamknięty.
UWAGA! od teraz osoby chcące wykonać test na Covid-19 wchodzą na stronę gov.pl/dom i wypełniają formularz na podstawie którego kierowane są na test

Poradnia Urologii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa zajmuje się dziećmi i młodzieżą z chorobami układu moczowo-płciowego. Lekarz urolog dziecięcy w niej pracujący przeprowadza u dzieci i młodzieży diagnostykę i leczenie chorób  układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne), w tym nowotworów

Co oferuje Poradnia Urologii Dziecięcej?

W naszej Poradni Urologii Dziecięcej prowadzone są:

  • konsultacje urologiczne;
  • diagnotyka i leczenie chorób układu moczowo-płciowego;
  • diagnotyka i leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego;
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci i młodzieży przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów. 

Jak przygotować się na wizytę u lekarza ortopedy dziecięcego?

Wizyta u lekarza urologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych wyników badań w tym USG (jeśli było robione wcześniej).

Jak przebiega wizyta u lekarza ortopedy dziecięcego?

Lekarz urolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne urolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza ortopedy dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz urolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!
Uwaga!
Na wizycie może być wykonywane USG układu moczowo – płciowego, kóre jest dodatkowo płatne.

W celu umówienia się na konsultację u urologa dziecięcego w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

lek. med. Jan Karol Wolski

Specjalizacja lekarza: 
Andrologia kliniczna
Urologia
Urologia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.