Urolog dziecięcy / Poradnia Urologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Urologia dziecięca to dziedzina zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne ) u dzieci. Urolog dziecięcy zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu moczowo - płciowego u dzieci.

Specjalizacje naszej Poradni Urologii Dziecięcej:

  • choroby układu moczowo-płciowego,
  • diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowego,
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

 

Uwaaga! Na wizycie może być wykonywane USG urologiczne, kóre jest dodatkowo płatne.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797851010.

lek. med. Jan Karol Wolski

Lek. med. Jan Karol Wolski
Specjalizacja lekarza: 
Andrologia kliniczna
Urologia
Urologia Dziecięca

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.