Urolog dziecięcy / Poradnia Urologii Dziecięcej Onkolmed Warszawa Ursynów

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Urologii Dziecięcej  w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa zajmuje się dziećmi i młodzieżą z chorobami układu moczowo-płciowego. Lekarz urolog dziecięcy w niej pracujący przeprowadza u dzieci i młodzieży diagnostykę i leczenie chorób  układu moczowo-płciowego (nerki, moczowody, cewka moczowa i pęcherz) oraz męskich narządów płciowych ( prącie, jądra, najądrza, nasieniowody, prostata i pęcherzyki nasienne), w tym nowotworów

Co oferuje Poradnia Urologii Dziecięcej?

W naszej Poradni Urologii Dziecięcej prowadzone są:

  • konsultacje urologiczne;
  • diagnotyka i leczenie chorób układu moczowo-płciowego;
  • diagnotyka i leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego;
  • USG układu moczowo – płciowego.

Konsultacje urologiczne dla dzieci i młodzieży przeprowadza lek med. Jan Karol Wolski, który posiada doskonałe podejście do małych pacjentów. 

Jak przygotować się na wizytę u lekarza ortopedy dziecięcego?

Wizyta u lekarza urologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych wyników badań w tym USG (jeśli było robione wcześniej).

Jak przebiega wizyta u lekarza ortopedy dziecięcego?

Lekarz urolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne urolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza ortopedy dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz urolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!
Uwaga!
Na wizycie może być wykonywane USG układu moczowo – płciowego, kóre jest dodatkowo płatne.

W celu umówienia się na konsultację u urologa dziecięcego w Poradni Urologii Dziecięcej skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797851010.

lek. med. Jan Karol Wolski

Lek. med. Jan Karol Wolski
Specjalizacja lekarza: 
Urologia
Urologia Dziecięca
Andrologia kliniczna

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.