Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Aktualności
Lis092023

09 Lis 2023

Listopad - miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder

Listopad został uznany na całym świecie miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder. W geście solidarności z tymi mężczyznami pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich panów do Onkolmed Lecznica Onkologiczna na konsultacje u światowej klasy specjalistów onkologów urologów oraz badania w kierunku  nowotworów gruczołu krokowego oraz raka jąder.

Czym zajmują się urolodzy onkolodzy w naszej przychodni?

Urolodzy pracujący w naszej przychodni to światowej klasy specjaliści onkolodzy. Posiadają bardzo duże doświadczenie w leczeniu nowotworów męskiego układu płciowego. Wszyscy pracują w szpitalach co ułatwia przeprowadzenie głębszej diagnostyki i wprowadzenie leczenia szpitalnego w sytuacjach kiedy wymaga tego pacjent. Wszyscy zatrudnieni w Onkolmed lecznica Onkologiczna urolodzy onkolodzy zajmują się  nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder.

W naszej przychodni można odbyć konsultację i wykonać badania z krwi, moczu oraz zrobić badanie USG układu moczowego.

Czy trzeba być specjalnie przygotowanym na konsultację?

Konsultacja u urologa onkologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy mieć przy sobie aktualną dokumentację medyczną(opisy poprzednich wizyt, wyimki badań). Podczas konsultacji przeprowadzony zostanie dokładny wywiad, przeprowadzona zostanie analiza już wykonanych badań, badanie fizykalne. Dodatkowo może być wykonane badanie USG układu moczowego. Na tej podstawie lekarz decyduje jakie jest dalsze postępowanie w leczeniu.

W celu umówienia się na wizytę u lekarza lub wykonania badań skontaktuj się z Onkolmed Lecznica Onkologiczna lub skorzystaj z internetowego konta pacjenta (IKP).

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms