Punkt Pobrań

Szanowni Pacjenci! Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemią, w związku z tym, na terenie naszej przychodni obowiązuje noszenie maseczek.

Punkt poborań krwi oferuje Państwu szeroki zakres badań analitycznych. Materiał jest pobierany na zlecenie lekarzy naszej Przychodni działających w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) lub odpłatnie, zgodnie z życzeniem zgłaszającego się pacjenta.

W jakich godzinach czynny jest punkt pobrań?

 

Godziny pracy punktu pobrań:

PONIEDZIAŁEK  8:00 - 10:30
WTOREK- 8.00 - 10:30
ŚRODA - NIECZYNNE
CZWARTEK: 8:00 - 10:30
PIĄTEK: 8:00 - 10:30

Jak mogę zapisać się na badanie?

Szanowni Pacjenci w związku z pandemią Covid-19 prosimy o wcześniejsze umówienie się na pobranie w naszej recepcji pod nr telefonu: +48222902337

Jak mogę odebrać wyniki badań?

Odbiór wyników badań:
Wyniki badań pacjenci pobierają  logując się na stronę laboratorium (login i hasło otrzymują w punkcie pobrań).

W celu umówienia się na badanie krwi skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Szanowni Pacjenci,

Z dniem 16 maja 2022r. w naszym kraju został zniesiony stan epidemi a w jego miejsce wprowadzony został stan zagrożenia epidemią. Oznacza to, że w dalszym ciągu w aptekach i podmiotach leczniczych obowiązują maseczki.

W związku z tym przypominamy, przychodząc na wizytę do lekarza lub pielęgniarki należy posiadać maseczkę w celu osłony nosa i ust na terenie naszej przychodni.