Prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzej Rutkowski

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzej Rutkowski
Specjalizacja lekarza: 

Specjalizacja:

  • hirurgia onkologiczna

Wykształcenie:

Studia medyczne ukończył w Akademii Medycznej w Warszawie w 1992 roku. W 2000 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych, a w 2011 stopień doktora habilitowanego nauk medycznych. Profesor nadzwyczajny Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie pełni funkcje Naczelnego Specjalisty Chirurga. Konsultant  Wojewódzki z dziedziny chirurgii onkologicznej w województwie mazowieckim.

Zakres działalności:

Diagnostyka i leczenie chirurgiczne nowotworów przewodu pokarmowego. Główny profil działalności, to

  • leczenie chirurgiczne nowotworów jelita grubego,
  • operacje raka odbytnicy i okrężnicy,
  • konsultacje dotyczące leczenia skojarzonego nowotworów jelita grubego,
  • konsultacje i leczenie nowotworów odbytu i chorób proktologicznych,
  • konsultacje z zakresu leczenia chirurgicznego i skojarzonego nowotworów przewodu pokarmowego.

 

W celu umówienia się na konsultację u Prof. nadzw. dr hab. n. med Andrzeja Rutkowskiego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010