Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu

Poradnia Onkologii Dziecięcej

Poradnia OnkologiDziecięcejOnkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie obejmuje swoją opieką  dzieci z chorobaminowotworowymi a także konsultuje dzieci z podejrzeniem chorób nowotworowych.

Nowotwory u dzieci i młodzieży są dużo bardziej złośliwe niż te u dorosłych ale też znacznie lepiej poddają się leczeniu chemioterapią.
Konsultacji w zakresie onkologii dziecięcej udziela prof. dr hab. n. med. Danuta Perek.

Prof. dr hab. n. med. Danuta Perek przez lata swojej praktyki zawodowej uratowała życie tysięcy dzieci i młodzieży oraz zrewolucjonizowała sposób leczenia Małych Pacjentów chorych na nowotwory.

Co oferuje Poradnia Onkologii Dziecięcej?

Poradnia Onkologii Dziecięcej dla swoich Małych Pacjentów oferuje:

  • konsultacje i leczenie w zakresie chorób nowotworowych;
  • badania kontrolne dziecka w trakcie leczenia nowotworowego.

Jak przygotować się na wizytę u lekarza onkologa dziecięcego?

Wizyta u lekarza onkologa dziecięcego nie wymaga szczególnego przygotowania.
 Należy pamiętać jedynie o zabraniu ze sobą aktualnych wyników badań .

Jak przebiega wizyta u lekarza onkologa dziecięcego?

Lekarz onkolog przeprowadza szczegółowy wywiad z dzieckiem i rodzicem, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne onkolog dziecięcy może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić dziecko na wizytę do lekarza onkologa dziecięcego?

Aby dziecko przyjął lekarz onkolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu u uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację ze swoim dzieckiem jeśli zaobserwujesz u niego niepokojące zmiany na skórze lub w funkcjonowaniu organizmu.
Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę do onkologa dziecięcego.

UWAGA!
Zapisy do prof. dr hab. n. med. Danuty Perek dokonywane są po wpłaceniu 50% zadatku na rachunek bankowy. Numer rachunku podany jest w zakładce kontakt. W przypadku nie stawienia się na umówioną wizytę i nie odwołania jej nie później niż 24 godziny przed planowanym czasem, wpłacony zadatek przepada na rzecz Usługodawcy.

W celu umówienia dziecka na wizytę i badania skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa pod numerem telefonu:+48222902337

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny