Poradnia Medycyny Paliatywnej

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Poradnia Medycyny Paliatywnej sprawuje ambulatoryjną opiekę nad chorymi z bólem, dusznością, lękiem w trakcie leczenia onkologicznego i u pacjentów zdyskwalifikowanych z leczenia przyczynowego przez onkologów.

Poradnia medycyny paliatywnej jest tym miejscem, gdzie przyjmowane są osoby potrzebujące zabezpieczenia przeciwbólowego. Trafiają do nas ci, u których stwierdzono chorobę nowotworową, są w trakcie chemioterapii lub radioterapii, a także osoby, które nie radzą sobie z wszechogarniającym bólem.

Poradnia medycyny paliatywnej jest integralnie związana z hospicjum domowym. W Poradni Medycyny Paliatywnej przyjmuje lekarz specjalista w zakresie medycyny paliatywnej, oraz specjaliści z zakresu terapii bólu i chorób wewnętrznych.

Podstawowymi zadaniami opieki paliatywnej są:

  • łagodzenie dolegliwości
  • dobre porozumienie z chorym i rodziną
  • rehabilitacja ( zapewniająca maksymalny komfort życia)
  • zapewnienie stałości opieki aż do śmierci
  • pomoc w okresie żałoby
  • edukacja.

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Medycyny Paliatywnej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503.

Zobacz profil:

lek. med. Beata Stypuła-Ciuba