Poradnia Leczenia Bólu

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Ból przewlekły jest jednym z najczęstszych i najbardziej uciążliwych objawów towarzyszących chorobie nowotworowej.

Wiele tysięcy polskich pacjentów z przewlekłym bólem jest nieleczonych lub źle leczonych i niepotrzebnie cierpi...Większość z nich może być skutecznie leczonych w naszej PORADNI LECZENIA BÓLU w Onkolmed - Lecznica Onkologiczna na Ursynowie.

 Specjalizacje naszej Poradni Leczenia Bólu:

  • ostre i przewlekłe stany bólowe wskutek leczenia chorób onkologicznych,

  • ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, głowy, stawów,

  • pooperacyjne zespoły bólowe,

  • neuropatie.

W poradni leczenia bólu w Lecznicy Onkolmed w mieście Warszawa pracuje lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalista z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, lek. med. Beata Stypuła-Ciuba. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Leczenia Bólu w mieście Warszawa skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503  lub 797581010

 

Zobacz profil:

lek. med. Beata Stypuła-Ciuba