Poradnia Kardioonkologiczna

UWAGA! od teraz osoby chcące wykonać test na Covid-19 wchodzą na stronę gov.pl/dom i wypełniają formularz na podstawie którego kierowane są na test

Poradnia Kardioonkologiczna  w Onkolmed  Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  chorych z powikłaniami kardiologicznymi u pacjentów chorych na nowotwory

Co oferuje Poradnia Kardioonkologiczna?

W Poradni Kardioonkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa prowadzimy  konsultacje i leczenie w zakresie:

  • leczenia pacjentów chorych na nowotwory z powikłaniami kardiologicznymi po chemioterapii i radioterapii
  • diagnostyki chorób nowotworowych.

Jak przygotować się na wizytę u kardioonkologa?

Wizyta u kardioonkologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań.

Jak przebiega wizyta u kardioonkologa?

Lekarz kardioonkolog przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne kardioonkolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę do kardioonkologa?

Aby przyjął nas kardioonkolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu  uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację  jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy funkcjonowaniu organizmu.

W celu umówienia się na konsultację u kardioonkologa  skontaktuj się  z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Dr n. med. Beata Jagielska

Specjalizacja lekarza: 
Chemioterapia Nowotworów
Onkologia Kliniczna

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.