Poradnia Kardioonkologiczna

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Poradnia Kardioonkologiczna  w Onkolmed  Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa na Ursynowie  obejmuje swoją  opieką  chorych z powikłaniami kardiologicznymi u pacjentów chorych na nowotwory

Co oferuje Poradnia Kardioonkologiczna?

W Poradni Kardioonkologicznej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa prowadzimy  konsultacje i leczenie w zakresie:

  • leczenia pacjentów chorych na nowotwory z powikłaniami kardiologicznymi po chemioterapii i radioterapii
  • diagnostyki chorób nowotworowych.

Jak przygotować się na wizytę u kardioonkologa?

Wizyta u kardioonkologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Należy pamiętać jedynie o zabraniu  ze sobą aktualnych  wyników  badań.

Jak przebiega wizyta u kardioonkologa?

Lekarz kardioonkolog przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje wyniki badań i udziela informacji odnośnie dalszego leczenia. Jeśli to konieczne kardioonkolog może zlecić dodatkowe badania w celu postawienia właściwej diagnozy i dobrania jak najlepszego leczenia.

Jak umówić się na wizytę do kardioonkologa?

Aby przyjął nas kardioonkolog należy zadzwonić do recepcji Onkolmed Lecznica Onkologiczna w mieście Warszawa w celu  uzyskania informacji o najbliższym terminie wizyty i jej koszcie.
Zgłoś się na konsultację  jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy funkcjonowaniu organizmu.

W celu umówienia się na konsultację u kardioonkologa  skontaktuj się  z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.
 

Dr n. med. Beata Jagielska

Dr n. med. Beata Jagielska
Specjalizacja lekarza: 
Onkologia Kliniczna
Chemioterapia Nowotworów

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.