Poradnia Genetyczna

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Czym się zajmuje Onkologiczna Poradnia Genetyczna?

Onkologiczna Poradnia Genetyczna prowadzi badania, które pozwalają  na wykrycie lub wykluczenie dziedzicznej predyspozycji do wystąpienia nowotworów a także  objęcie kontrolą onkologiczną pacjentów i ich rodzin  u których występuje zwiększone ryzyko rozwoju nowotworu uwarunkowanego genetycznie. Działając jako onkologiczna poradnia genetyczna oferujemy naszym Pacjentom zarówno konsultacje, jak i możliwość wykonania badań genetycznych. Współpracujemy z wieloma laboratoriami, m.in.:

  • Badamygeny.pl
  • Medgen
  • Genomed.

Kto się powinien zgłosić do Onkologicznej Poradni Genetycznej?

  • pacjenci z rozpoznanym nowotworem (u których wynik badania  genetycznego zadecyduje o dalszym leczeniu),
  • osoby młode, które zachorowały  na nowotwór  (podejrzenie dziedzicznej predyspozycji),
  • osoby zdrowe, u których w rodzinie występowały zachorowania na nowotwory.

Jak się przygotować do wizyty u lekarza genetyka?

Na wizytę należy :

  • zabrać  wyniki badań laboratoryjnych (jeśli pacjent posiada),
  • zebrać wywiad w rodzinie, kto chorował (stopień pokrewieństwa) na jakie nowotwory oraz w jakim wieku?

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Genetycznej skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

lek. med. Dorota Nowakowska

lek. med. Dorota Nowakowska
Specjalizacja lekarza: 
Onkologia Kliniczna
Genetyka kliniczna

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.