Poradnia Brachyterapii

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Brachyterapia jest jedną z technik leczenia w radioterapii. Metoda ta polega na bezpośrednim napromienianiu zmian chorobowych przez umieszczenie źródła promieniowania w guzie lub jego sąsiedztwie. Teraz najlepsza Poradnia Brachyterapii dostępna jest również na Ursynowie.

Zastosowanie brachyterapii:

  • leczenie ogniska nowotworu pierwotnego

  •  leczenie radykalne ( rak stercza)

  • leczenie paliatywne (np. w celu redukcji objawów naciekania nowotworu).

  • jako terapia uzupełniająca dla leczenia chirurgicznego w wielu typach nowotworów ( skóry, regionu głowy i szyi, w nowotworach piersi, układu moczowego, trzustki, tchawicy, raka przełyku, mięsakach tkanek miękkich i niektórych glejakach)

W Onkolmed lekarzem z dużym doświadczeniem zawodowym udzielającym kompleksowych konsultacji z zakresu brachyterapii jest    lek. med. Anetta Kasprowicz.

Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

 

W celu umówienia się na konsultację w Poradni Brachyterapii skontaktuj się z placówką Onkolmed pod numerem telefonu: 226434503lub 797581010

 

Zobacz profil:

lek. med. Anetta Kasprowicz