Opcje ustawieńWCAGIkona do zmiany kontrastu
Lekarze

DrKrzysztof Tambor

Dietetyka

DrKrzysztof Tambor

Dietetyka

Wykształcenie:

Specjalista żywienia człowieka. Od wielu lat specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości oraz pomocy dietetycznej w jednostkach chorobowych. Doświadczenie i wiedzę zawodową zdobywał podczas studiów magisterskich (2006) i doktoranckich (2012) na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW. Stale uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych, sam również prowadzi zajęcia jako wykładowca akademicki.

Zakres działalności:

 • dietoterapia nadwagi i otyłości,
 • dietoterapia wspomagająca leczenie:
  • chorób tarczycy,
  • insulinooporności,
  • chorób autoimmunologicznych,
  • alergii,
  • nietolerancji pokarmowych,
  • depresji,
  • chorób nowotworowych.

Wcelu umówienia się na konsultację do Dr Krzysztofa Tambora skontaktuj się z Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337

Ceny wizyt

Konsultacja
200.00 zł
Konsultacja kontrolna
250.00 zł

Jak umówić się na wizytę?

W celu umówienia się na konsultację skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna.

Umów się na wizytę

Pod podanym numerem telefonu:

+48 22 290 23 37

Szanowny Pacjencie

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. W przypadku nieodwołania wizyty każda kolejna rezerwacja musi być opłacona z góry.

fundusze-europejskie
rzeczpospolita-polska
rzeczpospolita-polska
europejski_fundusz_spoleczny
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms