Jakie właściwości zdrowotne ma Alfa-laktoalbumina (LA)?

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.

MlekoCo to jest Alfa-laktoalbumina (LA)?

Alfa-laktoalbumina (LA) jest białkiem serwatkowym pochodzącym z mleka. Znajduje się zarówno w mleku ludzkim jak i bydlęcym. Dzięki swoim szerokim właściwościom uzyskała zastosowanie w przemyśle zarówno spożywczym jak i farmaceutycznym. Dodaje się ją zarówno do odżywek dla niemowląt jak i tworzy się leki i suplementy żywności ją zawierające.

Jakie ma właściwości Alfa-laktoalbumina (LA)?

Alfa-laktoalbumina (LA) przejawia właściwości przeciwwirusowe, przeciwnowotworowe i przeciwstresowe. Dieta wzbogacona w LA wykazywała właściwości przeciwstresowe, obniżała ciśnienie krwi u szczurów, zapobiegała biegunce i prowadziła do szybszego przyrostu masy u niedożywionych dzieci. Colostrum okazało się skuteczne w usuwaniu brodawczakow skornych i hamowaniu wzrostu guzów nowotworowych. Lizozym znalazł zastosowanie w odżywkach dla niemowląt, leczeniu paradontozy i zapobieganiu próchnicy. Mleko wzbogacone w lizozym jest używane w karmieniu wcześniaków cierpiących na rożnego rodzaju infekcje.

Gdzie znajduje się Alfa-laktoalbumina (LA)?

Alfa-laktoalbumina (LA) jest białkiem serwatkowym powszechnie stosowanym w przemyśle zarówno spożywczym jak i farmaceutycznym. Dodaje się ją zarówno do odżywek dla niemowląt jak i tworzy się leki i suplementy żywności ją zawierające.
O terapii z użyciem suplementów z linii Colostrum można dowiedzieć się więcej w Onkolmed Lecznica Onkologiczna na wizycie u lekarza.

W celu umówienia się na konsultację u onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.