Immunoterapia

23 listopada ruszają darmowe szczepienia na grypę dla osób, które ukończyły 18 lat

Immunoterapia nowotworówCo to jest immunoterapia nowotworów?

Immunoterapia nowotworów to całkiem nowa metoda leczenia tego typu choroby, stosowana na świecie od kilku lat a w Polsce od niedawna. Innowacyjność tej metody polega na tym, że podawane leki mają na celu wzmocnienie układu immunologicznego (odpornościowego) w celu wytwarzania przez ten układ przeciwciał, które będą niszczyć komórki nowotworowe. Immunoterapia powoduje, że organizm staje się silniejszy i mniej podatny na rozwój nowotworu.
Liczne badania na świecie potwierdzają skuteczność tej metody a lekarze onkolodzy mówią wprost, że nowotwór może przestać być chorobą śmiertelną a stać się chorobą przewlekłą.

Co zrobić aby skorzystać z immunoterapii prywatnie w Onkolmed Lecznica Onkologiczna?

Onkolmed Lecznica Onkologiczna oferuje dla swoich Pacjentów leczenie jakim jest immunoterapia nowotworów. Leczenie to jest wykonywane prywatnie.
Aby skorzystać z immunoterapii w Onkolmed Lecznica Onkologiczna, trzeba umówić się na konsultację u lekarza specjalisty onkologa w celu uzyskania zlecenia na podanie leku. Następnie należy się umówić na podanie leku.

Czy leczenie onkologiczne  jest drogie i jak można je sfinansować?

Całkowita kwota leczenia onkologicznego jakim jest immunoterapia jest zależna od ceny podawanego leku i jego dawki. Zawsze, gdy Pacjent decyduje się na leczenie prywatnie dokonywana jest wycena na podstawie zlecenia od lekarza specjalisty.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i pacjentów nie stać na leczenie prywatnie, dlatego współpracujemy z fundacjami. Gdy pacjent szuka pomocy w fundacji, z którą jeszcze nie współpracujemy wystarczy podać nam jej nazwę a my nawiążemy z nią współpracę.

 

W celu umówienia się na konsultację u chemioterapeuty, onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48222902337.

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do lekarza specjalisty bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz specjalista leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.