Immunoterapia

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Immunoterapia nowotworówCo to jest immunoterapia nowotworów?

Immunoterapia nowotworów to całkiem nowa metoda leczenia tego typu choroby, stosowana na świecie od kilku lat a w polsce od niedawna. Innowacyjność tej metody polega na tym, że podawane leki mają na celu wzmocnienie układu immunologicznego (odpornościowego) w celu wytwarzania przez ten układ przeciwciał, które będą niszczyć komórki nowotworowe. Immunoterapia powoduje, że organizm staje się silniejszy i mniej podatny na rozwój nowotworu.
Liczne badania na świecie potwierdzają skuteczność tej metody a lekarze onkolodzy mówią wprost, że nowotwór może przestać być chorobą śmiertelną a stać się chorobą przewlekłą.

Co zrobić aby skorzystać z immunoterapii prywatnie w Onkolmed Lecznica Onkologiczna?

Onkolmed Lecznica Onkologiczna oferuje dla swoich Pacjentów leczenie jakim jest immunoterapia nowotworów. Leczenie to jest wykonywane prywatnie.
Aby skorzystać z immunoterapii w Onkolmed Lecznica Onkologiczna, trzeba umówić się na konsultację u lekarza specjalisty onkologa w celu uzyskania zlecenia na podanie leku. Następnie należy się umówić na podanie leku.

Czy leczenie onkologiczne prywatnie jest drogie i jak można je sfinansować?

Cena leczenia onkologicznego jakim jest immunoterapia jest zależna od ceny podawanego leku i jego dawki. Zawsze gdy Pacjent decyduje się na leczenie prywatnie dokonywana jest wycena na podstawie zlecenia od lekarza specjalisty.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i niestać pacjentów na leczenie prywatnie dlatego współpracujemy z fundacjami. Gdy pacjent szuka pomocy w fundacji, z którą jeszcze nie współpracujemy wystarczy podać nam jej nazwę a my nawiążemy z nią współpracę.

 

W celu umówienia się na konsultację u chemioterapeuty, onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.