Immunoterapia

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz dr n. med. Tomasz Kmieć, specjalista neurolog, neurolog dziecięcy. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Szanowni Pacjenci, W dniach od 1.07 do 24. 07.2020r. punkt pobrań czynny będzie w następujących dniach: WTOREK: 8.00 - 10:30, CZWARTEK: 8:00 - 10:30, PIĄTEK: 8.00- 10.30
Uwaga!!! Zalecenia NFZ!!! Szanowni Pacjenci, w związku z rosnącą liczbą zachorowań, przed zapisem do swojego lekarza rodzinnego możecie zasięgnąć porady telefonicznej (lekarz zdecyduje czy konieczna jest osobista wizyta w przychodni). Na teleporadę obwiąz
Badanie poziomu witaminy D3 25(OH) teraz w cenie 75 PLN. Zapraszamy!

Immunoterapia nowotworówCo to jest immunoterapia nowotworów?

Immunoterapia nowotworów to całkiem nowa metoda leczenia tego typu choroby, stosowana na świecie od kilku lat a w Polsce od niedawna. Innowacyjność tej metody polega na tym, że podawane leki mają na celu wzmocnienie układu immunologicznego (odpornościowego) w celu wytwarzania przez ten układ przeciwciał, które będą niszczyć komórki nowotworowe. Immunoterapia powoduje, że organizm staje się silniejszy i mniej podatny na rozwój nowotworu.
Liczne badania na świecie potwierdzają skuteczność tej metody a lekarze onkolodzy mówią wprost, że nowotwór może przestać być chorobą śmiertelną a stać się chorobą przewlekłą.

Co zrobić aby skorzystać z immunoterapii prywatnie w Onkolmed Lecznica Onkologiczna?

Onkolmed Lecznica Onkologiczna oferuje dla swoich Pacjentów leczenie jakim jest immunoterapia nowotworów. Leczenie to jest wykonywane prywatnie.
Aby skorzystać z immunoterapii w Onkolmed Lecznica Onkologiczna, trzeba umówić się na konsultację u lekarza specjalisty onkologa w celu uzyskania zlecenia na podanie leku. Następnie należy się umówić na podanie leku.

Czy leczenie onkologiczne  jest drogie i jak można je sfinansować?

Całkowita kwota leczenia onkologicznego jakim jest immunoterapia jest zależna od ceny podawanego leku i jego dawki. Zawsze, gdy Pacjent decyduje się na leczenie prywatnie dokonywana jest wycena na podstawie zlecenia od lekarza specjalisty.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre leki są bardzo drogie i pacjentów nie stać na leczenie prywatnie, dlatego współpracujemy z fundacjami. Gdy pacjent szuka pomocy w fundacji, z którą jeszcze nie współpracujemy wystarczy podać nam jej nazwę a my nawiążemy z nią współpracę.

 

W celu umówienia się na konsultację u chemioterapeuty, onkologa skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: +48226434503 lub +48797581010.

Szanowni Pacjenci,

Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

Szanujmy się wzajemnie.